Катя Бабкіна: моя мрія — зібрати мільйон для допомоги дітям

Поделись с подружками :
В рамках проекта "Про мечты" продолжаем говорить о том, как мечтать и что делать, чтоб dreams come true. А еще — о том, как мечты помогают в свершении добрых дел. Вместе с Selfmade Woman и Rent a Brand задаем вопросы тем, кто умеет не только мечтать, но и воплощать мечты в реальность. 

Сегодня о своих расскажет Катя Бабкина, сценарист, драматург и писатель, чьи тексты уже переведены на 9 языков. Не так давно Катерина выпустила книгу «Шапочка і Кит» – трепетную историю про кита и мальчика Шапочку, больного лейкозом. Одновременно писательница инициировала благотворительную продажу этой книги.

Про що ти мрієш?

В мене багато мрій. Одна з них – зібрати мільйон для фонду “Таблеточки” за допомогою своєї дитячої книжки “Шапочка і кит” до кінця 2016, але це не мрія, а ціль. Ще одна – прожити рік в Нью-Йорку, на Нижньому Іст-Сайді, з терасою – але це не мрія, а план. Зняти повнометражне кіно,  але це не мрія, це багато навчання і багато роботи, які в мене попереду. І так можна до нескінченності. Для мене критерій справжньої мрії такий: мрії – здійснюються!

Як перетворити мрії на реальність?

Багато працювати, бути вільним, чесним, якісним, нічого не боятися і ніколи не зневірюватися.

Де брати сили, коли сил немає?

В красі. Треба навчитися бачити красу в усьому, навіть в складних до переживання речах і подіях. І ще – в любові. Треба навчитися все любити. Ну і виспатися, поїсти, сходити в басейн, не знаю, з’їсти тістечко, випити шампанського. Завжди допомагає.Катя Бабкіна

Якщо б ти могла змінити одну річ в цьому світі, що б це було?

Вся суша була би розкидана в океані маленькими шматочками, і кожне місто мало би вихід до узбережжя. Насправді, я довго думала, що б можна було змінити. Щоби ніхто не страждав? Але з страждання іноді народжуються шедеври. Щоби ніхто не був самотнім? Але як тоді оцінити приналежність, яку здобуваєш? Щоби всі мали рівні стартові умови – але де тоді справедливість в нерівних можливостях? Щоби всі мали і можливості рівні? Тоді всі будуть однакові, нудно. Щоби ніхто не хворів – але тоді нас дуже скоро стане забагато. І так далі. Коротше, океан. Просто всі мають жити коло океану, і тоді всім стане трошки краще.

Що людям завважає втілювати свої мрії в реальність?

Я думаю, заважає страх і невміння вірити в свої сили. Нас не вчать того, що можливо все. Ціла наша культура, всі соціальні традиції – про те, щоби знати своє місце і міцно його триматися. Це неправильно. Людина може все, що хоче. Часто людина може значно більше, аніж навіть вміє собі уявити.

Згадай найбільш яскраву мрію дитинства

Я мріяла, що буду багато подорожувати, що в мене буде така валіза, в якій все-все є, всі улюблені і потрібні речі, і я буду їздити – від моря до гір, від вулканів до неймовірних міст, пірнати з черепахами, виходити під вітрилами, їздити на конях, верблюдах і слонах, засинати з видом на Ейфелеву вежу чи Віденську оперу чи на Бруклінський міст. Оце все з пригодницьких книг, котрі так люблять діти. Що я можу сказати? Так і сталося. Навіть улюблена валіза є.

Фото — Анастасия Апраксина

Поделись с подружками :