Карма Карпи

Поделись с подружками :
У рівнянні «сім’я – кар’єра» Наталці Карпі вдалося вірно розставити знаки. Сьогодні вона кохана дружина та успішна співачка. Наталка охоче розповіла нам про свій досвід в арифметиці любові, жіночі заздрощі та чоловічі примхи.Наталко, коли ти вперше відчула, що життя вдалося?
Коли я повернулася до справи свого життя – співу. За освітою я лікар. Медичний вуз дав мені багато чого, навчив дисципліні, та я завжди воліла бути співачкою – ходила до різних гуртків, працювала на радіо. Успіх пісні «Калина не верба» розвернув моє життя на 180 градусів. Хоча, коли я принесла цю пісню музикантам, з якими працювала, вони дружно посміялися: «Наталко, це три кроки назад». Я тоді співала r’n’b і тут принесла якусь українську народну пісню. Та саундпродюсеру вона сподобалася так, що він зробив оригінальну версію та кілька реміксованих і порозсилав знайомим. І от коли мені зателефонував менеджер одного європейського лейблу і запропонував підписати контракт на пісню «Калина не верба» з правом її використання на території Європи, я зрозуміла, що життя вдалося. (Посміхається.) До того ж мені пропонували гастролі Європою.
Тобі доводилося бути заручницею своєї слави?
Є такий нюанс: часом люди думають, що коли ти відома, то кожного дня повинна мати вигляд, як на обкладинці глянцю. А ти – звичайна людина. Іноді тобі хочеться взути мокасини і вийти в магазин без макіяжу. В мене був епізод у житті, коли ми з мамою пішли в супермаркет у Львові, де мене кожен собака знає. Я в спортивному й ненафарбована, заходжу до магазину, мама трошки відстала, наздоганяє мене, дивлюся – вона стурбована. Каже: «Ти пройшла, а ті продавчині як почали тебе обговорювати з голови до ніг: які в тебе штани, яке волосся і, що ненамальована, то трохи страшна…» – «Мамо, розслабся», – засміялася я. Мені вже вдалося наростити панцир, аби не звертати увагу на прояви «особливостей» жіночої натури.
Тобто підставляєш другу щоку?
Я більше поважаю жінок, які ставлять себе вище за ситуацію й поводяться, як леді. Леді застосовують свою мудрість, хитрість, розум, кмітливість, а не чубляться. Якщо воліють покричати – кричать, та тільки тоді, коли ніхто не бачить. Я ніколи не билася з жінками та була свідком жіночих боїв. Це негарно.
Чи доводилося тобі стикатися з проявами «особливостей» чоловічої натури в ситуації «молода і вродлива та літній і впливовий»? Тобі надходили непристойні пропозиції? Як ти на них реагувала?
Це було дуже давно. Я тоді тільки починала як співачка. І був досить відомий у нашому регіоні дядечко, який «колекціонував» зірок. Одного разу до мого продюсера він звернувся саме з такою пропозицією, озвучив кругленьку суму. Продюсер мене вберіг, відмовив дядечкові, а цю історію розповів мені вже років через три-чотири. Я посміялася, сказала, що треба було брати гроші, а я б потім вже тікала тинами-городами від «колекціонера». (Сміється.) Жартую!
Тобі доводилося жити в режимі жорсткої економії? Взагалі, які в тебе стосунки із грошима?
Я шопоголік, у мене чотири шафи одягу і завжди немає чого вдягти. (Сміється.) Та я знаю ціну грошам. Коли я розійшлася з чоловіком, з яким мала стосунки вісім років, то опинилася з валізою на вулиці. До батьків повернутися не могла, свого помешкання не мала, бо в ньому не було потреби. Зароблене вкладала в музику, кліпи, зйомки, витрачала на подорожі, сумочки-туфельки. Коли ми розлучилися, я десь півроку моталася між Києвом і Львовом, жила наїздами в офісі, а потім підписалася на шалену авантюру – вирішила купити меншу квартиру. Власник житлового комплексу запропонував мені більшу й пообіцяв дати добру знижку. Хм, а я й на однокімнатну половину коштів позичала... Саме тоді мені на очі потрапило інтерв’ю з однією з топових зірок того часу, де вона розповідала, як придбала свою першу квартиру. Приїхала в новобудову, побачила квартиру з великою терасою і зрозуміла, що хоче тільки її. Не маючи потрібної суми, вона підписала договір купівлі, а щойно це зробила, як на неї посипалися концерти, і за півроку вона все виплатила. Мене так надихнуло те інтерв’ю, що я теж дала згоду на купівлю.


А ти ризикова!
На той момент у мене були продані концерти в США, за гонорар з них я збиралася розрахуватися. І раптом вони скасовуються, бо я не отримую вчасно візу. А на мені квартира! Та вже за кілька днів зателефонував друг: «Поїхали з нами в тур Східною Україною – грошенят заробиш і нову аудиторію підтягнеш». Я погодилася і заробила на квартиру. Для себе усвідомила, що у Всесвіті для нас є три відповіді: «Так», «Так, але пізніше», «Ні, тому що я підготував для тебе щось набагато краще». І в тому ж турі зустріла свого майбутнього чоловіка Женю.
Ти легко відпустила попередні стосунки?
На момент зустрічі з Женею я вже два роки була одна. І мене лякали серйозні стосунки. Боялася, що не зможу поєднати сім’ю і кар’єру. Мій попередній чоловік казав: «Переступаєш поріг і весь свій шоу-бізнес залишаєш за ним». А я не хотіла втратити кар’єру. Взагалі, після розриву думала, що залишуся самотньою на все життя, усиновлю дитинку з сиротинця, адже є стільки дітей, які потребують любові та опіки...
Серйозно? 
Ти ж знаєш, що ти гарна, а щоб завести дитину, не обов’язково виходити заміж?
Я не вважаю себе великою красунею! Я звичайна середньостатистична жінка, яка має свої комплекси, – і про це не боюся говорити. Був період, коли я навіть хотіла зробити ринопластику. Мені здавалося, що мій ніс не пропорційний до мого обличчя. Я не завжди буваю задоволена своєю фігурою. Про всиновлення я замислювалася, але до конкретних дій не дійшло, бо я просила Бога, щоб він послав мені «потрібну, правильну» людину, і він мене почув.
Женя тебе одразу «взяв в оборот»?
Я такого напору в жодному чоловікові не зустрічала. Якби він жив за часів Чингізхана, то, певно, був би видатним полководцем! Я консерватор, за вісім років стосунків мене тричі кликали заміж, та я вагалася і не давала згоди, а тут все сталося швидко. Я боялася, що сім’я заважатиме кар’єрі, а виявилося навпаки – вона підтримує і надихає мене. Жені властивий хлопчачий запал, впевненість у собі, яких мені через моє галицьке канонічне виховання часом бракує. Він часто повторює мені: «Наталко, рамок не існує, вони існують тільки у твоїй голові».
Посуд у вас вдома не б’ється?
Дома ми любимося, а всі свої конфлікти з'ясовуємо на людях. (Сміється.) Напевно, про нас думають, що ми ненормальні. На початку Карма Карпи У рівнянні «сім’я – кар’єра» Наталці Карпі вдалося вірно розставити знаки. Сьогодні вона кохана дружина та успішна співачка. Наталка охоче розповіла нам про свій досвід в арифметиці любові, жіночі заздрощі та чоловічі примхи. стосунків Женя сказав: «Наталко, ранок має починатися з обіймів, цілунків і слів кохання». Ми два роки – чоловік і жінка, і кожен ранок для мене починається з обіймів, цілунків і слів кохання.
У Жені є донька від першого шлюбу, ви ладите?
Звичайно! Він сказав мені: «Я не знаю, чи може в нас щось вийти, якщо ти не полюбиш мою дитину». А як могло бути інакше? Я дуже люблю його донечку і взагалі дітей. У мого попереднього чоловіка також є донечка. Така в мене «Карма-Карпа». (Сміється.) У нас із нею дуже хороші стосунки. Вона мене називає «Карпусічка». Ми зустрічаємося, спілкуємося. Донечка Жені часто гостює в нас. Зараз у мене такий стан дзен, мені здається, що я все роблю правильно, йду своїм шляхом, і зі мною відбувається все так, як і має бути. Єдине, про що я мрію, – реалізувати себе як мама. Я хочу мати своїх дітей, але розумію, що на це є певний час і воля Бога.

Спілкувалася Ірина Татаренко
Поделись с подружками :