Красивий переможець

Поделись с подружками :
Дивіться і насолоджуйтесь: на обкладинці нашого «чоловічого» номера – офіційно визнаний найкрасивіший чоловік світу, володар титулу Mister Sea World 2018. І що найприємніше – він наш співвітчизник, актор Богдан Юсипчук.


Богдане, розкажіть, як ви отримали цей неймовірний титул і чи є у вас корона?
Колись, ще хлопчиком, я побачив у журналі статтю про «Містера» і «Міс Україна». Це були дуже привабливі люди, і я зрозумів, що теж хочу бути таким. Тоді я жив у Івано-Франківській області, в невеличкому місті Косів, і коли сказав про мрію своїм однокласникам, вони вирішили, що я на сонці перегрівся. В мене мало хто вірив, хіба що батьки. Але в 2014 році я завоював титул «Містер Україна» і поїхав до Англії на найпрестижніший чоловічий конкурс Mister World. У мене були дуже хороші результати, але в підсумку я опинився лише у топ-10 у світі. Я спитав у організаторів, чому я не в топ-3. Вони не змогли дати чіткої відповіді, а я пообіцяв їм і собі, що виграю світовий конкурс, і вони ще про мене почують. Минуло чотири роки. Я готувався. Отримав запрошення в Перу на Mister Sea World – найпрестижніший конкурс краси, який проводиться у Латинській Америці на березі океану, і став переможцем. Проте корони в мене немає, бо їх вручають дівчатам, а хлопцям – стрічки.

Ви виступили як режисер документального фільму про свій шлях до звання найкрасивішого чоловіка світу, і цю картину показали в Каннах. Ви задоволені своїм режисерським дебютом, плануєте продовжувати?
Я завжди собою незадоволений, мені здається, що можна ще краще, і я хочу, щоб мені не потурали, бо тоді є куди рости. Коли я в 2014 році після конкурсу Mister World увійшов до топ-10, в Україні почалися сумнозвісні події, тому я не став піаритися на своєму успіхові, дав лише пару інтерв’ю і закрив тему. Але з часом зрозумів, що люди так і не дізнаються, що є такий конкурс, що ми там виступаємо, і вирішив зняти фільм. Я й дотепер робив усе, щоб про Україну почули у світі, тому не просто виклав його в інтернет, а знайшов можливість показати на кінофестивалі у Каннах. З конкурсами я, мабуть, закінчив, тому так – буду продовжувати займатися акторською діяльністю.


У цьому році на екрани вийдуть два серіали і два фільми з вашою участю. Як вам вдалося поєднувати зйомки і підготовку до конкурсу?
Я знімався взимку, а потім відкинув усе, що мені заважало, забирало час і енергію, і два місяці присвятив виключно підготовці до конкурсу. Навіть з дівчиною розійшовся, тому що вона в мене не вірила. Коли я кажу, що виграю, а близька людина каже, що ні… Це було дуже складно, але я розумів: коли цього не зроблю, то дійсно не стану переможцем.

Восени ви також спробуєте себе в ролі судді телешоу «Модель ХL» на каналі «1+1», в якому пишні дівчата підкорюють модельний бізнес. Як ви вважаєте, якою має бути жінка, щоб її визнали красунею?
Я думаю, що жінка має приймати себе такою, якою вона є, це по-перше. Але по-друге, постійно вдосконалюватися. Себе треба любити, бо коли сам себе не любиш, інші також не полюблять, – але ставитися до себе критично і постійно розвиватися. Це те, чого я буду вимагати від моделей. Я суддя жорсткий, але справедливий, я так само ставлюся і до себе. Інакше результату не буде ніякого. Сам я ніколи не обирав дівчат за стандартами краси. У стосунках повинна бути якась «хімія». Я не ставлю зовнішність на перше місце. Якщо до людини немає поваги, то зовнішність нічого не врятує.

Ви народилися в родині художників, навчалися музиці, опановували боротьбу, розпис, акторське мистецтво... Що з цього найбільше допомогло вам у завоюванні титулу найкрасивішого чоловіка? Можливо, це просто гени і везіння?
Я обожнюю, коли кажуть про «пощастило»! (Сміється.) Насправді, це як з гусаком – дивишся, як він, гордий і красивий, пливе ніби без зусиль, а якщо зазирнути під воду, то він щосили працює лапами. Так само і в мене. Я багато працюю, і в мене немає ніякого везіння, а є ситуації, до яких я готовий. Тобто чим більше я тренуюся, тим більше мені «щастить».

Кажуть, красиві люди відчувають труднощі у стосунках, тому що їхні ідеальні риси викликають у оточення почуття неповноцінності. Чи стикалися ви з подібним?
Ні, бо я не народився «ідеалом», колись у мене була проблемна шкіра, дурнувата зачіска, спортом особливо не захоплювався, тому навіть з’являлося невелике черевце. Потім я зрозумів, що потрібно щось у житті міняти, якщо хочу, щоб життя навколо мене змінилося. І зараз, коли мені дівчата роблять компліменти, я дуже ніяковію. Вважаю, чоловік не має бути красивим. Він мусить бути харизматичним і сильним. Якщо на першому місці зовнішність, то це не чоловік. На конкурсі такі були, але вони пасли задніх. Насамперед повинна бути сила, внутрішня і зовнішня, а потім все інше.

І наостанок – ексклюзивне побажання для читачок «Наталі» від найкрасивішого чоловіка у світі.
Нікого не слухайте. І мене теж. (Сміється.) Слухайте своє серце, воно знає, що вам потрібно. Якби я слухав усіх, а у всіх думки різні, я б зараз не давав це інтерв’ю.
Фотограф Елена Полковникова, модели Богдан Юсипчук, Мария Мартыненко, визажист Алина Сопилко, стилист причесок Алена Воронянская, 
модельное агентство Mimodels, платье от бутика брендовой одежды Wardrobe. Selected Clothes, подготовала Наталья Нерослова. Поделись с подружками :