Злата Огнєвіч: «Українці почали пишатися своєю Батьківщиною»

Поделись с подружками :
Напевне, ви одразу впізнали героїню з нашої обкладинки. Це чарівна Злата Огнєвіч – відома українська співачка, яка нещодавно повернулася з «українських Мальдів», де знімався новий кліп. Про дивовижні місця України, День Незалежності, новий альбом 
і трохи про особисте життя вона й розповіла нашим читачам.Злато, нещодавно вийшов ваш кліп DOLONI. Чому ви вирішили знімати його на невідомому острові?
В Україні дуже багато красивих місць, про які мало хто знає. От як і цей острів Джарилгач у Херсонській області. Коли я дізналася про нього, мені захотілося показати його всім українцям. Адже артист повинен своєю творчістю відкривати нові горизонти для шанувальників і, гадаю, нашій команді це вдалося: зараз у пресі острів Джарилгач називають «українськими Мальдівами». Це приємно.

Чи є у вас улюблені місця в Україні? 
Мені подобається Полтавська область. Там є дуже милі місця, де можна гарно провести час і насолодитися національним колоритом. А ще – Західна Україна. Я просто обожнюю цей край, де душа відпочиває, де тебе раді бачити, а коли ходиш по вузьких вуличках Львова, розумієш, чому саме в цьому місті так багато туристів. Закарпаття мені теж дуже імпонує. Коли під час поїздок з концертами в інші міста є кілька вільних годин, я завжди намагаюся присвятити їх екскурсіям. Мені подобається пізнавати рідну країну. Знаєте, після виходу кліпу «Танцювати» говорили, що його знімали не в Україні, а насправді це був ліс за тридцять кілометрів від Києва. Ми з режисером знайшли там таку красу, яку варто показувати широкій аудиторії в несподіваному ракурсі.

Зараз заведено випускати сингли, а не альбоми. Що ви думаєте з цього приводу? 
На осінь я готую студійний альбом, в якому будуть зібрані й відомі всім сингли, і абсолютно нові треки. Випускати окремі сингли – це актуально, тому що спочатку пісня повинна мати гідне промо, стати популярною, а вже потім – альбом.

Ваших шанувальників очікує не лише новий альбом, а й шоу «Танці з зірками», в якому ви погодилися взяти участь. Чи танцювали ви раніше? 
Я кілька років танцювала балет і з задоволенням погодилася на участь у цьому проекті. Буде багато несподіваних танцювальних номерів. Уже зараз увесь вільний час я проводжу в репетиційних залах зі своїм партнером, щоб максимально відчути один одного в танці. Як бачите, цей сезон буде насиченим і цікавим.

Що для вас означає День Незалежності України? 
У когось відчуття незалежності повною мірою виявляється в думках і в діях, а в когось тільки зароджується, але, безумовно, воно є в кожному з нас! За двадцять сім років незалежності українці усвідомили свою роль у житті країни і, найважливіше, щиро полюбили її, почали пишатися своєю Батьківщиною. І це радує. Знаєте, коли хтось із українців завойовує нагороду на світовому рівні, любов до України і гордість за свою землю відчувається особливо. Ці почуття демонструють в соцмережах, і це прекрасно, коли люди переживають подібні емоції. 

Як зазвичай ви проводите 24 серпня? 
Уже кілька років я відзначаю його на сцені і цей не стане винятком: у мене буде open-air концерт у Вінницькій області. Мені приємно давати концерт в такі значущі дати, тому що відчувається якесь містичне єднання українців, і в усіх справді святковий настрій.

Кажуть, у вас велика колекція вишиванок. Скільки їх у вашому гардеробі? 
Близько десяти. Вони від українських дизайнерів, а одній з них – з Полтавської області – понад сто років. Нещодавно я була в Європі і, звичайно ж, присвятила трохи часу шопінгу. Так ось, в деяких магазинах там теж продають вишиванки. Це тренд не тільки в Україні. 

Ще одне питання, яке цікавить багатьох наших читачок: що потрібно робити, щоб мати такий вигляд, як Злата Огнєвіч? 
Насамперед бути в гармонії з собою, тому що це запорука гарної зовнішності і сяючого погляду. Але, безумовно, кожній дівчині, крім хорошого настрою, потрібно доглядати за собою. Я регулярно роблю різні процедури, які допомагають мені бути в формі, кілька разів на тиждень намагаюся ходити в спортзал. Звичайно ж, це не завжди вдається, тому що концерти практично через день, і багато часу витрачається на переїзди. 
Важливий момент – правильне харчування. Уже кілька років я не їм торти та інші ненатуральні продукти, віддаючи перевагу натуральним і корисним солодощам. До того ж з етичних переконань давно відмовилася від м'яса.

І наостанок – про особисте. Чи вистачає часу на особисте життя і наскільки взагалі для вас актуальне це питання?
На особисте життя вистачає часу хіба що в перервах між концертами. (Сміється.) Насправді я дуже довго шукаю людину, яка б розуміла мій графік роботи, а точніше – його відсутність, тому що у мене можуть бути і позапланові концерти, і позапланові фотосесії, і позапланові зйомки та ефіри на радіо. Чоловік, який зможе зрозуміти мене і те, що для мене в пріоритеті сцена, буде незамінним.Фотограф Катерина Миколайчук, стиліст Христина Івченко, сукня Jenny Packham, светр Keenly, капелюх Sodade, локація Equides Club, 
топ Acler, прикраси Accentuate, сукня Jenny Pаckham, концепт-стор Marque Space, текст надано прес-службою злати огнєвіч.

Поделись с подружками :