Головний і найдорожчий глядач: концерт Alyosha вперше відвідав її молодший син

Поделись с подружками :

Виконавиця представила ексклюзивну концертну лаундж-програму та познайомила аудиторію зі своєю новою музичною командою.


У столичному “Caribbean Club” відбувся акустичний концерт однієї з найяскравіших зірок української сцени Alyosha. Окрім усім знайомих пісень, співачка виконала сім новинок, три з них – англійською, які було спеціально відправлено до Лондона заради коригування грамотності тексту.


– Мене надихала, власне, сама назва “лаунж-концерт”. Цей вечір – спроба показати Alyosha з іншої сторони, з боку романтики та жіночності. Але все одно мій характер дещо дався взнаки, тому вийшло доволі експресивно як для лаунджу! – коментує виконавиця.


Ця подія стала визначною для Alyosha ще з однієї важливої причини: на її концерті вперше був присутнім її молодший син Марко!


– Мені було дуже важливо, щоб Марку було не сумно на концерті, щоб він не заснув. У результаті все вийшло добре! Наступного дня він підійшов до мене та сказав: “Мамусю, ти співала таку гарну музику, мені так сподобалося!”. Це було надзвичайно приємно! – ділиться співачка. – Взагалі я дослухаюся до того, як саме оцінюють мою музику мої діти, адже вони ще не зіпсовані жодними форматами чи стилями. Вони сприймають усе нештучно та щиро, і це дуже цінно!”.


Навесні наступного року Alyosha обіцяє порадувати своїх шанувальників новим альбомом. Найсвіжіша відеоробота “DAMA”, яку зовсім нещодавно презентувала виконавиця, отримав у Мережі велику кількість схвальних коментарів і відгуків.Поделись с подружками :