Тіна Кароль стала музичним продюсером “M1 Music Awards. 4 Seasons”

Поделись с подружками :

Діва українського шоу-бізнесу постане в незвичному для себе амплуа.


За місяць до головної музичної події року — церемонії нагородження кращих із кращих за версією “М1 Music Awards” — телеканал М1 та компанія “Таврійські Ігри” привідкривають деякі подробиці цьогорічного заходу. Вже відомі імена 16 топових артистів, чиї ексклюзивні концертні номери стануть частиною грандіозного шоу. І вперше в історії церемонії її музичним продюсером стала відома співачка, володарка чотирьох нагород “М1 Music Awards” Тіна Кароль!


— Я вдячна за довіру! — коментує Тіна Кароль. — Я дійсно проводжу багато часу у створенні крутих лайф-аранжувань для власних концертів. І якщо це знаходить відгук, якщо мені надали таку честь, для мене це лише підкреслює те, що ми на вірному шляху! Я залюбки стану музичним продюсером премії!


Окрім самої Тіни Кароль, у грандіозному гала-концерті, що супроводжуватиме церемонію, візьмуть участь “Время и Стекло”, MONATIK, NK | Настя Каменських, Alyosha, ALEKSEEV, THE HARDKISS, Michelle Andrade, Ірина Білик, “Mozgi”, NIKITA LOMAKIN, KADNAY, MARUV, Оля Цибульська, KAZKA, Олександр Пономарьов та “Антитіла”.


“М1 Music Awards. 4 Seasons”.

1 грудня 2018 року, Палац Спорту.

Квитки доступні за посиланням:

https://kiev.ticketsbox.com/m1-music-awards/


Поделись с подружками :