Єгор Гордєєв став лицарем XXI століття: Хамайко з немовлям, Барбір і Шовкопляс прийшли на вечірку привітати телеведучого

Поделись с подружками :

Днями в Києві відбулася вечірка, присвячена креативному фотопроекту «Caballero Лицарі XXI століття». Це стильний календар з популярними чоловіками-сучасниками, який був створений журналом «Наталі» спільно з фотографом Іриною Джуль.

 

Одним з героїв фотозйомки став найстильніший український телеведучий Єгор Гордєєв. Популярний телеведучий найрейтинговішого шоу в Україні «Сніданок з 1+1» представляє місяць листопад.

 

На фото Єгор в образі романтичного мандрівника, для якого відкритий весь світ. Сміливість, характер, енергія, молодість і мужність.

На правій нозі Гордєєва, як елемент образу, одягнен аксесуар - залізний наголінники.

Під час зоряної презентації герої, які взяли участь в даному фотопроекті, виходили на сцену і говорили, чому вони погодилися знятися в проекті, і якими якостями, на їх думку, повинен володіти чоловік. Так, Єгор розповів, який сенс для нього в слові мужність:


  «Мужність - це готовність брати на себе відповідальність. Якими б не були наслідки. У 21 столітті не існує суто «чоловічих» професій, ролей в сім'ї та суспільстві, чоловік може по-різному виглядати, думати і позиціонувати себе, але відповідальність за свої слова і вчинки - первинна статева ознака чоловіка і сьогодні. Я думаю, що проект журналу «Наталі» - Лицарі XXI століття - саме про це. Лицарські обладунки - відмінна метафора. Це був чудовий проект, а в такій компанії проходив ще й весело».

 

Підтримати Єгора прийшли його колеги: телеведучі Людмила Барбір і Неля Шовкопляс, а також Валентина Хамайко, яка несподівано для всіх з'явилася на вечірці разом з молодшим сином Андрієм, якому незабаром виповниться два місяці.

Відзначимо, що крім Єгора Гордєєва в вищезгаданій фотосесії також знялися: Сергій Бабкін, Іраклі Макацарія, Ахтем Сеітаблаєв, Остап Ступка, Євген Кот, Андре Тан, Дмитро Шуров, Сергій Комаровський, В'ячеслав Узелков, Сергій Танчинець та Олег Лісогор.

Як розповіли в журналі Наталі, головним наміром проекту було - поєднати сучасний стиль з елементами обладунків і показати внутрішню силу героїв.


Поделись с подружками :