День народження журналу «Наталі»: телеведучі 1+1 прийшли привітати улюблений журнал зі святом

Поделись с подружками :

11 березня в київському ресторані «Веранда на Дніпрі» відбулася вечірка «Lady in Red», яку організував журнал «Наталі» з нагоди свого дня народження. Глянцю виповнилося 24 роки.

Зірок та гостей вечора в блискучому вбранні радісно зустрічав головний редактор журналу «Наталі» Ірина Трухачева.

На найромантичнішу вечірку весни були запрошені телеведучі телеканал 1+1 - Людмила Барбір, Олександр Попов, Олександра Лобода і Ігор Циганик.


«Пам'ятаю, як в дитинстві читав журнал «Наталі », моя мама дуже любила цей журнал і навіть купувала підписку», - згадав Ігор Циганик.

У свою чергу Людмила Барбір також зізналася, що в її родині читали «Наталі» і на журнальному столику була велика стопка з різних номерів «Наталі».

«Хочу побажати «Наталі» ще більше читачів, які будуть з нетерпінням чекати виходу нового номеру журналу, ще більше ексклюзивних інтерв'ю та захоплюючих історій» - побажала «Наталі» Людмила Барбір.

 Для виходу в світ Людмила Барбір вибрала вишукану сукню в підлогу червоного кольору, Олександра Лобода - коктейльну чорну сукню, трохи нижче коліна, Ігор Циганик надів світло-сірий костюм, а Олександр Поповодягувся в наряд в стилі «casual».

Крім телеведучих 1+1 на заході були помічені - Ахтем Сейтаблаєв, учасники групи «Авіатор», Катя Осадча, колективи - Mountain Breeze, RUMBERO`S, Злата Огневич, співачка Солоха, співак Арсен Мірзоян та інші.

Гостей вечора розважав ведучий - Іван Городецький, а настрій своїми піснями всім піднімали запальні та романтичні пісні Арсена Мірзояна, Mountain Breeze, RUMBERO`S та Злати Огневич.

Поделись с подружками :