Гурт Антитіла представив обкладинку нового альбому «Hello» та анонсував дату релізу

Поделись с подружками :

Український гурт Антитіла офіційно оприлюднив обкладинку свого нового альбому «Hello», у підтримку якого у травні почнеться стадіонний тур містами України.  «Hello» це шостий альбом у дискографії гурту. Офіційний реліз платівки відбудеться у День космонавтики 12 квітня.


 

Альбом міститиме 10 треків, частина з яких вже встигла стати хітами і отримати престижні відзнаки в шоу- індустрії країни. Це такі пісні як: «TDME», «Лови момент», «Lego» та «Вірила».
Обкладинка альбому виконана у вигляді оцифрованого обличчя солісту гурту -Тараса Тополі. Це, впізнаване зображення, яке раніше вже з‘являлося у заставці АнтиВлогів команди, які вони запустили, щоб розповідати всім зацікавленим про те як відбувається підготовка до туру. Вибране зображення для обкладинки альбому не дарма. Оцифроване обличчя Тополі буде одним з ключових елементів live-шоу «Hello».


«Світ ніколи не буде таким, яким він був раніше. Ми оцифровуємо реальність, ми об’єднуємося у нові форми, заради нового завтра. Ми слухаємо інтуїцію, обчислюємо майбутнє, стискаємо відстані й час! Ця обкладинка — символ нової ери симбіозу людини та цифри, ери у якій всі ми живемо і творимо! Вона визначає все, і музику Антитіл також!
Чистий розум чи пусті голови, happy end, чи фатальний фінал — все залежить лише від нас і 001100000101100001001101.»- прокоментував Тарас Тополя.

Нагадаємо, стадіонний тур «Hello» відбудеться у п’яти містах України: Львів, Полтава, Харків, Одеса, Київ. Окрім нового альбому
Hello, на прихильників чекає розширена музична програма та live-шоу з надсучасним звуком та світлом, яке спеціально для концертів гурт везе з Італії.


Поделись с подружками :