Зі знімального майданчика в пологовий будинок: українська ведуча, телевізійна та радіоведуча Анна Заклецька стала мамою утретє.

Поделись с подружками :

"І знову! Єва Олексіївна почуває себе добре. Ну і ми теж!", — написав вранці у Фейсбуці чоловік Ані Олексій Бурак. І одразу покотилася хвиля привітань багатодітній родині: "Вітаю втретє. Очі перелякані чи щасливі?", "когда вы все успеваете", "ніяк не зупинитесь, ми вас вітаємо", "ще хлопчика давайте", "где фото жены/ребенка/цветов", "вітаю, багатодітні!!". У Ані та Олексія вже є двоє діток: синк Любчик та донечка Зорянка.

Анна Заклецька - відома українська ведуча заходів, телевізійна та радіоведуча, громадський діяч, хореограф, режисер, модель, вокалістка українського гурту «Vroda», заслужена артистка України, членкиня ГО «Ділові Українські Жінки», входить до координаційної ради з представників мистецьких кіл та активістів, які організовують та беруть участь у мистецьких заходах в зоні АТО. Викладає в дитячому вокально-хореографічному ансамблі «Зернятко». Веде власну авторську програму про фольклор та видатних українців «Відголос країни», що виходить тричі на тиждень на хвилях радіо «КраїнаФМ».

Вчора увечері ведучу забрали у пологовий будинок прямо зі знімального майданчика. "Не встигли навіть грим нанести, коли стало зрозуміло, що через кілька годин гримувати вже доведеться двох. Ми чекали на поповнення у родині на початку серпня. Вже кілька тижнів всюди вожу з собою "тривожну валізку". Але Єва вирішила, що вже пора. Звечора почалось", — розповіла Аня.

Однак, у пологовому виявилося, що хвилюватися трохи зарано, і лікар відправив родину відпочивати додому. "О 4:30 прокинулась від нетипової інтенсивності. Швидко до пологового. Все пройшло природньо, боляче, але швидко.  О 6:47 манюня вже лежала на грудях і кряхтіла", — говорить Аня. Мама, новонароджена донечка і тато почуваються чудово :).

Графік ведучої останнім часом був досить насиченим. На останньому місяці вагітності Аня активно виступала, вела концерти, знімалася у фотосессіях, відвідувала публічні заходи, вела сторінки у соцмережах, писала колонки для медіаблогів. На минулому тижні вела святковий концерт приурочений до вступу мовного закону "Мова об'єднує". А кілька тижнів тому знялася у креативній фотосесії з елементами боді-арту, створеній українськими дизайнером Катериною Потловою та художником Олею Кондратюк. Ідея авангардного образу — жінка як центр Всесвіту, берегиня роду. Родзинка образу - малюнок на животику вагітної.

Ведуча вважає, що українців має бути більше, активно розширює свою родину і закликає всіх українок народжувати дітей. «Троє — добре, але не межа. Діти — це диво, радість, щастя, зміцнення роду, але точно не перешкода для ділової активності», - говорить вона. Йти в декретну відпустку Аня не збирається. Уже найближчим часом планує продовжити професійну діяльність.


Більше про Анну Заклецьку тут:

https://www.facebook.com/anna.zakletska

https://www.instagram.com/annazakletska

Поделись с подружками :