Гурт Антитіла на День Незалежності в Одесі: спека, подарунок від бійців, шість тисяч ліхтарів на стадіоні «Спартак» та Тарас Тополя у вишиванці

Поделись с подружками :

Аномальна спека, подарунок від  бійців, шість тисяч ліхтарів на стадіоні «Спартак» та Тарас Тополя у вишиванці - так гурт Антитіла відсвяткував День Незалежності.  24 серпня у місті Одеса відбувся вже четвертий концерт успішного стадіонного туру Helloгурту Антитіла, що проходить у підтримку нового однойменного альбому містами України. 


В Одесі був особливий концерт, оскільки припав на святковий день – День Незалежності. Атмосфера на стадіоні була відповідна. Багато людей на концерт прийшли у вишиванках та з жовто-блакитними прапорами. Без сюрпризів від гурту не обійшлося. На масштабну, розміром з п’ятиповерховий будинок сцену лідер гурту Тарас Тополя вийшов у дизайнерській білій вишиванці. На ній було вишито символ життя та розвитку – дерево, де елементи символізують: коріння – минуле, стовбур – сучасне, а велика крона– майбутнє. Одеських шанувальників Антитіла порадували, виконавши пісню «Завжди моя», яка є присвятою Україні та її захисникам. 


В цей вечір на стадіоні «Спартак» панувала атмосфера єдності. Гурт вкотре продемонстрував, що Антитіла - більше ніж музика. Шанувальники підспівували кожну пісню. А композиція «Буде син» викликала надзвичайну реакцію. Під час її виконання одночасно запалали  тисячі ліхтариків. Створився романтичний настрій. Слід зазначити, що пісня «Буде син» з нового альбому Hello б'є рекорди по переглядах на офіційному YouTube каналі гурту Антитіла серед пісень, що не мають відеокліпу.

«Ми задихалися спочатку від спеки, а потім від любові людей, що прийшли. В Одесі була дуже особлива атмосфера. Чи то так вплинув піднесений настрій до Дня Незалежності, чи, може, то одесити просто давно чекали нас на стадіонах, чи може ми заскучали за драйвом після Полтави. А можливо все разом. Запам’яталося як все поле синхронно в такт відривалося від землі під пісню «Ми». Такої єдності не було ніде.» - прокоментував Тарас Тополя.


Гурт Антитіла також отримав подарунки від одеситів. На прес-конференцію, яка відбувалася перед концертом, завітали бійці одеської 28-ї окремої механізованої бригади ім. Лицарів Зимового Походу та військові 7-го окремого полку зв'язку. Бійці на знак подяки за активну підтримку військових під час бойових дій на сході України протягом п'яти років подарували бригадний прапор та вручили гурту Антитіла подяку.

Стадіонний тур Hello триває. 17 листопада у столиці відбудеться фінальний концерт туру. Антитіла усіх запрошують у Палац Спорту.

Поделись с подружками :