Клуб "Натали" та презентація серпневого номеру журналу в розкішному ресторані Києва "Not only fish"

Поделись с подружками :
27 серпня в розкішному ресторані Києва "Not only fish"  пройшов Клуб «НАТАЛИ», темою якого стала «Легкість».  На засіданні клубу відбулася презентація серпневого номеру журналу «Натали», на обкладинці, якого сама Прима-балерина Національного академічного театру опери і балету України, заслужена артистка України Христина Шишпор! Легкість для неї, як повітря для всього живого, не від’ємна частина життя.Головний редактор Ірина Трухачова запросила зіркових спікерів з якими ЛЕГКО говорила про:

- Бізнес з Аліною Харечко,яка відома не лише тим, що вона дружина визначного
 українського дизайнера Андре Тана, але  найперше тим, що вона успішна бізнес-леді. Нещодавно вона презентувала новий концептуальний бренд Home Wings, який поєднав у собі не тільки бренд піжам і домашнього одягу, а й простір в скандинавському стилі хюге. 

- Красу з Надією Цибулевською лікар-анестезіолог, реаніматолог, лікар-дерматолог та  провідний спеціаліст і головний лікар клініки E-Cosmetology.

- Вдячність «face report»  з Юлією Труновою. Яка розповіла, як важливо бути вдячним лікарям, які допомагають та роблять цей світ краще.Партнери вечора подарували нашім гостям чудові подарунки:- Від бренду Home Wings, неймовірно комфортну піжаму у скандинавському стилі хюге; 

- Зіркова стоматологія Тотал дентал подарувала фото сесію в підтримку проекту “Face report”;

- Красуні отримали у подарунок найсмачніші солодощі, які дарують радість всім від bize_kiev;

- Два сертифікати на косметичні послуги у Косметологічному центрі E-Cosmetology;

- Подарунок від Сидр Cidre Royal - перший український натуральний сидр;

- Вдячність Тетяні Гревцовій Арт-студія Квіткового Стилю , Флористика&Декор за неймовірно розкішну квіткову фотозону.

Чудовим завершенням вечора став виступ української співачки,та справжньої красуні Анни Добриднєвої і екстравагантного Влада Мпангу.
Фото Тетяна Фортушная
Поделись с подружками :