Дмитро Комаров вирушає в унікальну експедицію до найізольованіших племен Амазонії

Поделись с подружками :

Щосереди, починаючи з 4 вересня, в ефірі «1+1» стартують нові серії екстремального тревел-проекту «Світ навиворіт», в якому телеглядачі побачать продовження пригод Дмитра Комарова та Олександра Дмитрієва в Бразилії.


У першому випуску продовження бразильських пригод «Світ навиворіт» вразить новим відкриттям. Відомий український мандрівник Дмитро Комаров відправиться в екстремальну тижневу подорож у дикі джунглі, щоб знайти одне з найізольованіших у світі древніх племен яномамі.

Всього 35 тисяч членів народності яномамі живуть у важкодоступних місцях на кордоні Венесуели і Бразилії. Вони ніколи не виходили за межі лісу і до сьогодні керуються законами первісного суспільства. Щоб дістатися до території проживання унікального племені, Дмитру Комарову з командою доведеться орендувати човен і проплисти більше 500 км по річках Амазонії.

«Я мріяв про це якщо не все життя, то дуже істотну його частину!» — поділився очікуваннями від зустрічі з племенами янонамі ведучий.


Експедиція пройде легендарними місцями, де бував з командою сам Жак-Ів Кусто. Дмитро Комаров зустрінеться з чоловіком, який допомагав відомому французькому досліднику знімати програму «Підводна одіссея команди Кусто» і супроводжував його в бразильській експедиції. «Світ навиворіт» дізнається, якою людиною в житті був Кусто і покаже будинок, в якому він зупинявся. А Дмитру Комарову навіть вдасться полежати на ліжку, де спав дослідник.

За традицією програми, Дмитро Комаров спробує найекзотичніші страви, заночує на диких берегах річки і зрозуміє, чому вночі зайвий раз краще не висовуватися з намету.

Як почнеться велика експедиція до племені яномамі, які небезпеки чекають Дмитра Комарова в водах Амазонії, і чому під час поїздки йому довелося носити з собою рушницю — дивіться в середу 22:45 в проекті «Світ навиворіт» на 1+1. Це буде експедиція, яка увійде в історію.

Поделись с подружками :