Дмитро Комаров подарував автобус футбольній команді, де всі футболісти – рідні брати, і змінив життя гравців

Поделись с подружками :

Несподіваний подарунок ведучого «Світу навиворіт» допоміг героям програми почати нове життя.

У Бразилії є унікальна родина, де подружжя Шитаун і Джуси вже багато років мріє про дівчинку, але у них народжуються тільки хлопчики. Так у пари з'явилася ціла футбольна команда з 13 гравців. Всіх синів вони назвали іменами відомих бразильських футболістів на букву «Р»: Рональдо, Рафаель, Рауль, Рубен, Ріко, Родрігез, Рівалдо, Рамірез, Рікельме, Руан, Раї, Робсон і Рейнар.

Дмитро Комаров приїхав в гості до відомої родини робити репортаж про унікальну футбольну команду, де батько – тренер, а всі гравці – рідні брати. Випуск про цю сім'ю телеглядачі побачили вчора на телеканалі «1+1».Прогодувати таку багатодітну сім'ю в бразильській провінції – завдання не з легких. Шитаун багато працює, щоб забезпечувати своїх синів, але грошей не вистачає навіть щоб купити хлопцям футбольні бутси для тренувань. Хлопчики грають босоніж, а сплять на матрацах просто на підлозі. Незважаючи на всі побутові труднощі, родина щаслива, у них вдома – взаєморозуміння і любов.


Поки Дмитро гостював у легендарної родини, стало зрозуміло, що її головна проблема – неможливість разом виїхати за межі містечка. Батьки жодного разу за все життя нікуди не їздили разом з дітьми, навіть до рідної бабусі в іншу провінцію. Купити квитки на автобус для 15 осіб для них надто дорого. Найбільша мрія Шитауна, Джуси та їх тринадцяти синів – будь-який, навіть старенький мікроавтобус, який дозволив би їм не тільки вибиратися за межі будинку у повному складі, але і заробляти гроші, перевозити вантажі та пасажирів.

У кращих традиціях програми «Світ навиворіт», Дмитро Комаров вирішив спробувати виконати цю мрію і почав шукати недорогий автобус. Пошуки принесли результат. Комарову пощастило знайти старенький, але робочий мікроавтобус, який колись перевозив учнів до школи, а потім був списаний. Це була та сама модель, про яку Дмитро сам мріяв все життя. Легендарний мікроавтобус, який став уособленням цілої епохи, стилю хіпі, серферів і не раз зустрічалася в культових фільмах, таких як «Назад в майбутнє». У Бразилії такі колись виробляли, тому такий автобус тут вважається не колекційним, як у нас, я просто перевіреним, надійним і найдоступнішим. Так Комаров став власником старенького Volkswagen T1 в хорошому робочому стані –  модель, популярна ще з 70-х років. Ведучий прикрасив його повітряними кульками і урочисто заїхав у двір до сім'ї. Багатодітні батьки та їхні сини просто не повірили своїм очам, був захват, сльози, безліч емоцій. Коли ведучий пояснив, що це подарунок, діти кинулися до нього в обійми з криками радості, на очах у батьків були сльози. Дмитра Комарова підняли на руки і стали підкидати в повітря, немов святкуючи перемогу в футбольному матчі. Збулася найбільша мрія всього життя сімейства.

Батько подякував Комарову і зізнався, що тепер у його родини починається нове життя.

 «У мене немає слів. Я поставлю цю машину на рейс і буду возити людей, заробляти гроші. Буду перевозити вантажі. Тепер життя моєї сім'ї зміниться і не буде колишньою», – зізнався Шитаун.

Дмитро Комаров із захопленням згадує цей момент:

«Це був один з найщасливіших моментів всієї експедиції до Бразилії. Щастя в очах 13 братів-футболістів я не забуду ніколи. Я багато років сам мріяв про такий автобус, але у нас вони дорогі, тому що вважаються колекційними. Виходить, в Бразилії я реалізував свою мрію, і вийшло це з особливим змістом. Я радів, як дитина. Так моя мрія допоможе почати нове життя цілої сім'ї. Я сам з багатодітної сім'ї, нас троє, у мене брат і сестра – двійнята. І я добре пам'ятаю, як нам було складно в дуже непрості економічно 90-ті роки, як важко батькам доводилося працювати, щоб купити хоча б найелементарніші речі. Тому навіть уявити не можу, як можна прогодувати 13 дітей. Адже вони навіть не можуть повноцінно влаштуватися на роботу, тому що тільки зібрати в школу всіх пацанів, приготувати їм їжу забирає весь час. Мікроавтобус дійсно допоможе їм і заробляти, і нарешті проводити час разом. Для мене ці люди –  герої. Вони, незважаючи на всі складнощі, дуже дружна сім'я, і справді щаслива. Хто подивиться наш сюжет, в цьому переконається».

Ще одним приємним подарунком для хлопчиків від програми «Світ навиворіт» стала форма збірної України. Тепер в Бразилії є ціла футбольна команда, яка грає в українській формі.

Цікаво, що під час зйомок програми «Світ навиворіт» Шитаун і Джуси дізналися приголомшливу новину – дружина вагітна чотирнадцятоюдитиною. Незважаючи на те, що пара мріяла про дівчинку, вони з радістю і любов'ю прийняли в сім'ю ще одного хлопчика. Їхній син Родріго народився вже після закінчення бразильської експедиції «Світу навиворіт». Але зупинятися вони не збираються, і продовжують сподіватися побачити у своєму будинку дочку.

Комаров продовжує спілкуватися з героями програми. Ведучий розповів, що у них все добре. Батько вже почав займатися перевезеннями і заробляти, машину потихеньку реставрує. Життя родини тепер дійсно інше. Зовсім нещодавно вони вперше всім складом з'їздили в невелику подорож.

Поделись с подружками :