Перша леді

Поделись с подружками :

«Будь такою, якою хочеш бути. Ти і є перша леді власного життя» – це слова із нової пісні гурту Pianoбой «Перша леді», записаної в дуеті з фіналісткою «Х-фактор» Аліною Паш. Соліст гурту Дмитро Шуров так влучно охарактеризував жінок у описанні кліпу, що ми без вагань взяли звідти цитату, а слова пісні використали у цьому проекті, тому що вони ідеально віддзеркалили тему номера.

page15image11503856

Бувають красуні в невидимій сукні. Сумні королеви, що палять нам нерви. Твереза чи п’яна, ти для мене є та сама, Дивлюсь у ці очі і знаю, що хочу... Хочу бути поруч з такою, як ти.
page15image11504272

Відома спортсменка чи скромна студентка, Проста медсестриня чи, може, прем’єрка, Грайлива чи грізна, ти для мене завжди різна. Дивлюсь в твої очі і знову шепочу – Хочу бути поруч з такою, як ти.


page15image11509472

Дмитро Шуров, Pianoбой

«Перша леді» – моя ода жіночому різнобарв’ю та силі духу жі-нок, що міняють наш світ. Хочеш бути боксеркою? Будь! Хочеш бути одиначкою? Нема питань! Хочеш волонтерити – вперед! Хочеш бути бізнесвумен – тільки за! Хочеш бути просто красивою, але народився чоловіком? Завжди знайдеться той, хто підтримає тебе.

Жінки мали і мають великий вплив на мене як на осо-бистість, багато чого дали мені і наповнили моє життя новими змістами. Вважаю, що тільки у співпраці та взаємодії чоловіків та жінок народжується все найпрекрасніше у світі – від дітей до музики.

Щойно записавши демо пісні, я відчув, що в ній не вистачає голосу сильної, вільної, коханої та дещо зухвалої жінки, й одра-зу в голові зазвучав голос Аліни Паш. Я надіслав їй пісню, вона її швидко підхопила і внесла свою неповторну girl-power – нові фарби у звучання та зміст.
page16image11061904

Поглянь мені в очі – розгадай всі таємниці.
Там піраміди і сади, залізний трон і я там жриця, І мати всіх драконів, що є на землі й на небі,
І маю свої обладунки, стріли й арбалети.
Ох, я швидша від комети,
Як планета я потужна!


page16image11062112

Неосяжна чудо-жінка, але пошепчи на вушко: «Мені хочеться тебе чекати, мила, із магазинів, і буду дарувати сицилійських апельсинів». Жінка – як музика, її можна любити,
навіть якщо не дуже розуміти.
Не тримай руками – утече.
Не дави, якою бути, – обпече.page16image11089104

Королева, амазонка або дівчина з села... Хочу бути поруч з такою як ...
Хочу бути поруч з такою як ...
Хочу бути поруч з такою, як ти.
Поделись с подружками :