Прем'єра нового синглу Марини Одольської "Не відпущу"

Поделись с подружками :

Нещодавно всі музичні ЗМІ заполонило новиною про довгоочікуване повернення зірки 90х Марини Одольської на українську сцену. Співачка випустила кілька нових хітів, але вирішила не зупинятися. 21 листопада відбулася прем’єра нового синглу  «Не відпущу», який інтригує слухачів абсолютно новим звучанням і повним рестайлінгом образу виконавиці. 

Автором пісні  стала співачка - хітмейкер Світлана Кравчук (Ейра), а музичним продюсером Вадим Лисиця, який нещодавно вкотре отримав звання кращого музпродюсера країни за версією М1МА.

«Я безмежно задоволена цією співпрацею! На студії під час запису пісні прислухалася до кожного слова Вадима і результат перевершив мої сподівання!»,- поділилася Марина Одольська враженнями перед прем‘єрою. 


Всі пам’ятають жагу артистки до експериментів і епатажу. Цього разу співачка вирішила інтригувати не лише новими музичними здобутками. Для обкладинки нової пісні Одольська знялася в доволі відвертому вигляді в обіймах молодого чоловіка. 
   Схоже, для слухачів готують неймовірний альбом формату ,, Одольська нового покоління,, А поки ми чекаємо на ще більші несподіванки від непередбачуваної артистки, будемо насолоджуватися піснею ,,Не відпущу,,Поделись с подружками :