Сучасне і минуле: як виглядають актори фільму «Чорний ворон» у реальному житті

Поделись с подружками :

Усе менше часу залишається до прем’єри найочікуванішої повнометражної стрічки грудня «Чорний ворон», яку знімали за однойменним романом Василя Шкляра. У кінотеатрах історичну драму глядачі зможуть побачити вже з 5 грудня!  

 «Чорний ворон» відтворює одну зі сторінок української історії — боротьбу українських повстанців проти радянської влади у 1920-х роках. У центрі сюжету історія життя та кохання Івана на прізвисько Ворон, якому випала доля стати учасником повстанського руху часів Холодноярської республіки. Незламна жага українців до волі не дає головному герою залишатись осторонь важливих подій, які розгортаються в його селі. Саме тому він відважно жертвує спокоєм та сімейним затишком і починає запеклу боротьбу за незалежність рідної землі, волю та майбутнє українців і власної родини. 

Головну роль у картині виконав молодий український актор Тарас Цимбалюк. Для перших планів було залучено майже 30 акторів. Окрім Тараса Цимбалюка, ролі у стрічці виконають популярні українські актори Павло Москаль, Андрій Мостренко, Ксенія Данилова, Даніїл Мірешкін, Зоряна Марченко, Сергій Бабкінта інші.

Перед костюмерами та гримерами стояло завдання візуально відтворити у фільмі атмосферу майже столітньої давності. За кожним сценічним образом ховається кропітка робота команди, яка впродовж кількох годин щоразу створювала бездоганні візуальні історії. В автентичних костюмах холодноярців не відразу можна впізнати відомих українських акторів. Фактурний одяг, драматична картина та концептуальний образ героїв 20-х років у стрічці, а от у житті вони виглядають зовсім по-іншому.

Пропонуємо вам подивитися на героїв фільму «Чорний ворон» через світлини їх соціальних мереж. Кому з них образ 20-х років личить більше? 


Тарас Цимбалюк – Іван Ворон 


Відважний та рішучий. Стає на шлях боротьби, яка із персональної переростає в боротьбу за волю і гідність цілого народу.

Ксенія Данилова – Тіна (дружина Ворона) 


Дружина Івана Ворона. Опиняється перед складним вибором, ризикуючи своїм життям та життям майбутньої дитини. 

Павло Москаль – Вовкулака 


Справжній бог війни і давній побратим Івана. Саме він першим закликає Ворона на боротьбу.

Зоряна Марченко – Дося


Відчайдушна козачка, яка за характером конкурує із самим Вовкулакою. 

Олексій Тритенко – Птіцин  


Неочікувану роль у фільмі виконав Олексій Тритенко. Маючи веселу вдачу та легкий характер у житті, актор з’явиться у фільмі в образі чекіста. Він стане основним виконавцем всіх каральних місій ГПУ, його руками і маузером буде творитися червоний терор. 

Сергій Бабкін – Варфоломій 


Містичний персонаж, у якому неможливо впізнати музиканта Сергія Бабкіна. У стрічці він з’явиться в образі аскета, який живе в підземеллях Мотронинського монастиря та рятує життя повтанцям. 

Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно компанією "ТЕТ-Продакшн" на замовлення телеканалу "1+1". 

«Чорний ворон» вийде на екрани кінотеатрів вже 5 грудня. 

 

Поделись с подружками :