В ІСТОРІЇ ЛИШАТЬСЯ ЛИШЕ ЛЮБОВЬ ТА МУЗИКА

Поделись с подружками :
 Вийшов новий альбом Pianoбоя ХІСТОРІ


Дуже мелодійний, але разом з тим потужний піано-рок, з яким Дмитро Шуров перейшов на наступний рівень у своїй творчості. ХІСТОРІ - історія злетів та падінь, пошуку свого місця у світі, історія кохання, яке не буває без болю. Водночас епічний та інтимний міст між класичною ерою рок-н-рола та музикой майбутнього. Живий рояль, цимбали, електрогітари, масштабні оркестри, індійські струнні, звуки утрішньої роси й навіть хор фенів. Pianoбой міксує живі інструменти та сучасний продакшн, спираючись на тексти о головних почуттях людини, що міцно пов'язані із духом часу. Сучасна класика.


Критики відмічають, що ХІСТОРІ - найтепліший та найлюдяніший з чоритьох альбомів Піанобоя, написаний світлим Шуровим. Ця робота обволікає слухача, кличе за собою у світ тонких емоцій, у світ гармонії із світом, віри у себе та своїх близьких, життєствердження та краси - всього того, чого так не вистачає простій людині у сучасному суспільстві. Однак разом з тим музика Шурова має стрижень та потужний драйв, вона зрозуміла як романтичним жінкам, так й суворим чоловікам. 


Дмитро Шуров:

“Це альбом зрілого чоловіка, який зберіг безпосередність та сміливість хлопчика. За два роки його створення я пережив декілька злетів і падінь, що зробили мене у чомусь сильнішим, та наштовхнули на відкриття  нових внутрішніх ресурсів та ідей. Мізерно малі у масштабах всесвіта, ми, тем не менше, носимо в собі потужні емоциії та божевільну жагу до життя. Цим зарядом я хотів поділитись іх слухачем, працюючи над піснями у Києві й надихаючись життям тут. Я пишаюсь цією роботою та вважаю, що команді Pianoбой, за допомоги більш ста  людей, що долучились до платівки, вдалось створити особливий, унікальний альбом, що займе своє місце в історії музики. Та серцях людей”.


Навесні починається тур “ХІСТОРІ” на підтримку альбома, а 8 березня Pianoбой збирає гігантську вечірку для всіх своїх з нагоди виходу нового альбома - концерт з симфонічним оркестром у київському “Палаці Спорту”. Це буде не тільки потужна музикна подія, але й найромантичніший вечір для тих, хто кохає - себе, близьких та всесвіт.


Альбом слухати: http://dmitryshurov.com/histori

Слова та музика, вокал та рояль - Дмитро Шуров

Барабани - Гріша Олійник

Бас - Коля Кістеньов

Бек-вокал - Ольга Шурова

Саундпродюсери - Міша Бусін та Д.Ш. 

Аранжування оркестру - Д.Ш.

Запис - Олександр Садовець та Юрій Смаліус

Зведення - Роман Непомящий


Лірик-відео на всі пісні альбома:


Я Можу ВсеТвої Сліди ПустеляДощ ПавутинняКриштальСьогодні Це Ми


Поделись с подружками :