Церемонія нагородження учасників дитячого інклюзивного конкурсу малюнку «Будинок з химерами»

Поделись с подружками :

8 грудня 2019 року о 10:30 відбувся Благодійний захід. Церемонія нагородження учасників дитячого інклюзивного конкурсу малюнку на тему «Будинок з химерами»! У Мистецькому центрі "Шоколадний будинок", Київська НКГ, вул. Шовковична 17/2. 


Інклюзивний конкурс дитячого малюнку проводився в рамках творчого проекту «Диво Діти» з елементами арт-терапії для дітей з особливими потребами та інвалідністю.Проблемі інклюзивної освіти приділяється незначна увага на державному рівні в межах загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів, позашкільний розвиток таких дітей все ще залишається поза увагою. Проект «Диво Діти» охоплює саме позашкільний розвиток та зайнятість дітей з особливими потребами. Проект на базі ГО «Українська Асоціація Художників» привернув увагу суспільства до проблеми ізольованості таких дітей, та є корисним відповідним державним  установам, які розробляють програми інтегрування дітей з особливими потребами та інвалідністю в повноцінне життя. 

Основною метою заходу було виявити та підтримати творчо обдарованих дітей та молодь. Підвищити увагу суспільства до проблеми інклюзивної освіти, а саме, зняття упередженого ставлення, популяризація принципів рівності, толерантності, позитивного ставлення до дітей з інвалідністю! 

В програмі заходу відбулися: виставка малюнків учасників конкурсу, святкова церемонія нагородження, вручення дипломів та подарунків, виступ юних акробатів Дар'ї, Валерії та Олександри Давиденко (компанія «Nobelon»), святковий фуршет від компанії «Сушия».Організаторами були Громадська Організація «Українська Асоціація Художників», Творча Майстерня «АРТОС».
Поделись с подружками :