НОВОРІЧНИЙ ТРЕК ВІД PIANOБОЙ МОЖЕ ПОТІСНИТИ ABBA У ВАШОМУ ПЛЕЙЛИСТІ!

Поделись с подружками :
Новий рік - це як тімбілдінг для корпорацій, тільки в ньому беруть участь твої родичі та друзі. Всі кудись біжать, пруть якісь сумки, скуповують презенти та ікру, стоять в чергах за шампанським, паралельно намагаючись вирішувати справи по роботі. Це маркетинговий марафон з перешкодами завдовжки 2 тижні та з фінішем під бой курантів й втомлене обличчя президента. 
Як будь-який тімбілдінг, цей марафон має своє плюси та мінуси. Мінус в тому, що ви неминуче потрапляєте в неприємності та факапи, тому ще це гра на швидкість та нерви на межі. Під поїзд наших емоційних зривів потрапляють найдорожчі. Але плюс в тому, що новорічні свята дають нам трошки часу на те, щоб видихнути та зрозуміти - у перегонах за успіхом та перемогами ми втрачаємо своїх близьких людей. Тому найсолодкі обійми та найдушевні розмови бувають після напорозумінь та сварок, в яких ви врешті решт ПОЧУЛИ один одного.
Автор пісні Дмитро Шуров:
Секрет щастя в тому, щоб поєднувати чорні та білі клавіші вашого життя в гармонійну мелодію одному вам зрозумілим чином. А пісню можна прикладати до душевних ран! Бажаю всім бути почутими, та бути в ресурсі для вирішення конфліктів, які є невід’ємною частиною буття. Бо ми всі - однієї крові ;)

Peace Love Pianoбой 


PR гурту Pianoбой

Ольга Шурова

0675038030

Поделись с подружками :