Концерт "Щасливого Різдва"

Поделись с подружками :

19 січня в столичному концерт-холі з успіхом відбувся феєричний концерт «Щасливого Різдва» від Оксани Стебельської STEBELSKA та музичного проекту «Українські Барви». Музиканти влаштували яскраві проводи Різдва і подарували можливість усім присутнім відчути емоцію новорічно-різдвяних святкувань на Grand SHOW, в якому звучала різдвяна класична музика, колядки, щедрівки, відомі новорічні джазові хіти, а ще – колядники з зіркою, модний показ, прем’єра відеокліпу, віншування і засівання на щасливий рік у стильній, сучасній подачі, красиво лірично і драйвово!


Уже традиційно, у період новорічно-різдвяних святкувань, артисти дають не просто концерт, а ціле яскраве різдвяне дійство Grand SHOW,  яке збирає надзвичайну публіку, зіркових гостей у вишуканій атмосфері, щоб разом поринути у світ неймовірного музичного шоу, в якому поєднуються всі музичні жанри і стилі - від класики і фольку до рок-н-ролу й джазу, аби сповна відчути емоцію новорічно-різдвяних святкувань. У святковий день Водохреща усі присутні яскраво завершили цикл  новорічно-різдвяних святкувань, надихнулись і зарядились позитивом на весь рік. 


Автор проекту – співачка, скрипалька  Заслужена артистка України Оксана Стебельська STEBELSKA з командою яскравих артистів, музикантів подарували чудовий музичний різдвяний подарунок. На сцені звучав драйвовий Barvy Project band та запальний музичний проект «Українські Барви»: Оксана Стебельська – скрипка, вокал, Роман Кука - кларнет, вокал, народні духові інструменти, Тимур Полянський - фортепіано, Андрій Войтюк - ударні, Сергій Супрун - бас гітара, Дмитро Мотузок – акордеон, В’ячеслав Крученицький – гітара, Христина Кука – вокал та інші. Також на концерті 19 січня на честь Водохреща, завершального свята  різдвяно-новорічного циклу, музичний проект «Українські барви» виступили разом з синтез етно-рок-гуртом «ЯРРА» і презентували свою першу спільну відеороботу на пісню «Там на ставі».  Замість антракту – показали яскраве модне шоу -  модний показ колекції “New-Etno” української дизайнерки Світлани Савельєвої - бренд SvetaSavelyeva. А ще діти-колядники, різдвяна зірка, віншування, засівання,  світлове шоу і віджеїнг, яскраві  декорації і сценічні ефекти та 100% живий звук!       

                                      

Творили атмосферу свята для кожного, не залежно від віку і статусу, творили емоцію Різдва і влаштувли йому феєричні проводи!Поделись с подружками :