Девід Чарльз Абелл, Флоріан Файльмайр і симфонічний оркестр Національної оперети України представляють міжнародний концерт «Код Гершвіна»

Поделись с подружками :

У Київському національному академічному театрі оперети прозвучать твори Джорджа Гершвіна, американського композитора ХХ століття, який має українське (одеське) коріння. Звучатимуть«Rapsody in Blue», «An American in Paris», пісня«I Got Rhythm», фрагментиопери «ПоргііБесс». До речі, популярну арію «Summertime» з цієї опери, Гершвін створив надихаючись колисковою «Ой ходить сон коло вікон», яку у Нью-Йорку початку минулого століття виконував Український національний хор під керівництвом Олександра Кошиця... Код Гершвіна, що єднає нації - у проекті Національної оперети України спільно з Посольством США в Україні та за підтримки НСТДУ.Девід Чарльз Абелл - американський диригент, відомий у світі своїми концертами із знаменитими оркестрами в числі яких: Бірмінгемський міський симфонічний оркестр (SBCO), Оркестр Лондонскої филармонії, Королівський філармонічний оркестр, BBC National Orchestra of Wales, Оркестри філармонії Сіетлу, філармонії Гонконгу, Ісландський симфонічний та Західно-Австралійський симфонічні оркестри. Маестро є постійним запрошеним диригентом BBC Concert Orchestra (Лондон), является диригентом оперних вистав у найвідоміших театрах світу. 


Флоріан Файльмайр (Florian Feilmair) – піаніст-віртуоз який вразив українську публіку неймовірним виконанням чарівних блюзових мелодій зі сцени Національної оперети України у 2016 році.
Florian Feilmair - лауреат і переможець престижних світових конкурсів класичної музики, володар премії «Klassik. Preis. Österreich» для виконавців класичної музики в Австрії, яку він отримав за виконання фортепіанного концерту №3 Бетховена з оркестром Моцартеуму на конкурсі «gradus ad parnassum».
Концертна кар’єра Флоріана Файльмайра розпочалася під час навчання у музичному коледжі у Лінці, де він виступав з оркестром. Переможець міжнародного фортепіанного конкурсу «Neue Sterne» («Нові зірки») у Верніґероде (Німеччина), лауреат XXVII Concurso Internacional de Piano Cidade Ferrol (Іспанія) та міжнародного фортепіанного конкурсу "Premio pianistico Silvio Bengalli" (Італія).
Дебютував у Großes Festspielhaus Salzburg, а згодом став лавреатом престижних конкурсів New Orleans International Piano Competition (США) та International Piano Competition Verona (Італія). Піаніст веде активну концертну діяльність у різних країнах світу.

Поделись с подружками :