JULIK розміняв третій десяток

Поделись с подружками :

23 cічня український шоумен JULIKсвятує своє тридцятиріччя, з нагоди цього пропонуємо Вам переглянути детальну біографію артиста!

 

Julik (Назарій Гук) — український співак, саунд-продюсер, актор та DJ. Колишній учасник популярного колективу «DZIDZIO». Біографія артиста розпочинається з численних корпоративних заходів, де артист грав на клавіші. Творчість Юліка є багатогранною та неординарною! Талановитий артист народився 23 січня 1990 року у місті Львові в Україні. Музичний талант проявляється ще у ранньому дитинстві, адже батько юнака був музикантом та залучав свого сина до гри на фортепіано! Вже у віці трьох років майбутній артист вмів грати примітивні дитячі пісні, а у віці 6 років серйозні пісні про кохання.

 

У цьому ж віці артист вступає до другого класу Львівської середної спеціалізованої музичної школи інтернату імені Соломії Крушельницької, клас фортепіано. Творча стежка Назара продовжується із заробітку на корпоративних заходах, де артист проходить хорошу школу весільного музиканта. Свого роду ця сфера додала юнакові мужності та витривалості. На той момент заробіток юнака перевищував зарплатню викладачки з фортепіано.

 

У 2000 році переїжджає до Неаполя та вступає у консерваторію «San Pietro a Majella». В процесі навчання юний Назар починає грати на ограні у місцевій церкві, тим самим заробляючи собі на життя. Роки навчання минють вкрай швидко та незабаром артист повертається до України.

 

Після повернення (2008 рік) з Італії музикант не сидить довго на місці та починає грати на весіллях та корпоративних заходах. Додамо, що саме у 2008 році Назар знайомиться із українською співачкою Лєною Корнєєвою та починає акомпанувати їй на концертах.

 

2009-му році Юлік знайомиться із Василем Ливицьким (сцен. Імя Владіслав Левицький) та починає грати на клавіші, акомпануючи співакові. Життя артиста починаючи з цього року було сповнене творчим життям, постійні концерти та гастролі, репетиції та активна молодість. Також Julik починає знайомитсь із саунд-продюсерством та активно приступає до написання аранжувань до пісень.

Наступного року період насичений чималою кількістю створення фонограм, акомпануванням на концертах та переїздом до Києва на постійне місце проживання. Тут розпочинається новий етап життя та нова робота на студії звукозапису «На хаті РЕКОРДЗ».

 

У 2012 році співак повертається до рідного Львова та розпочинає роботу у колективі DZIDZIO", зайнявши посаду музиканта-інструменталіста. За короткий термін часу гурту набирає шаленої популярності та отримує всенародне визнання. Колектив удостоїний багатьом нагородам та численним перемогам у музичних преміях.

 

На початку 2017 вийшла у прокат кінострічка «DZIDZIO Контрабас», Юлік зіграв одну з головних ролей, а точніше самого себе. Стрічка розповідає про трьох хлопців, які хочуть заробити грошей перевезенням контрабанди.

Цього ж року у вересні Julik вирішив покинути гурт «Дзідзьо» та розпочати сольну стежку DJ. Не промайнуло і місяця з моменту виходу із гурту, як Юлік презентував творчий доробок на композицію «Шеф», покійного товариша Владіслава Левицького! До творчої колаборації Юлік запросив і Михайла Хому, який і заспівав цю пісню!

 

На початку 2018 року артист презентував ремікс на трек «Катерино» відомого українського гурту «Rock-H», дана композиція набула тацювальних мотивів та одразу потрапила до топових музичних радіочартів!". Восени Юлік та амбітна співачка Анна Петраш плідно попрацювали над видозміненням треку «Запали», до слова музична співпраця отримала високе визннання у музичних колах! Додамо, що трек «Запали» у інтерпретації Юліка й до сьогодні лунає на топових музичних радіостанціях!

Влітку 2018 артист презентував сольний доробок — танцювальний трек Boom Boom у стилі хаус. Cама композиція розрахована на різні вікові категорії, вона показує усю гармонійність електронного саунду!

Також важливою у житті артиста стала співправця з Panchyshyn, а саме творчий тандем презентував вдалий ремікс на трек «Дівчина», який уже з переших днів прем'єри потрапив у музичні чарти!

 

А вже 8 жовтня 2018 року Julik та Павло Зібров презентували спільний творчий доробок — трек «Мертві бджоли» у новому аранжуванні. Павло Зібров featJulik — Мертві бджоли. Творчий тандем зародився не спроста, адже творчість та музика, яку робить метр української музики відома нам усім. Зараз у епоху музичних колаборацій та дуетів, українців потрібно дивувати та давати якісний саунд, який надихає та водночас звеселяє. До списку творчих напрацюванням можна також внести Remix-версію популярного треку «Текіла» співачки Альоша (співачка) Alyosha — Текіла (Julik Remix) !

 

Окрім вищенаведених реміксів, Julik зробив чимало колаборацій із музичною компанією FDR, та зробив нове дихання пісням: гурту «Біла Вежа», Олександра Порядинського та інших!

Наприкінці жовтня 2018 у кінопрокат виходить кінострічка «DZIDZIO Перший раз», за участі Юліка у ролі ді-джея на вечірці.

Приємним подарунком для шанувальників, наприкінці року стала заява Юліка про початок вокальної кар'єри! «Та яку люблю» — легка, лірична композиція народилася у пориві натхнення та у прагненні рухатись далі. Це історія про хлопця, який щодня радіє тому, що має підтримку та опору у своєму житті! Звісно ж мова йде про кохану людину, яка підштовухує рухатись далі та водночас приносить те, чого нам так бракує. Додамо, що дебютна робота «Та яку люблю» отримала неабиякий фідбек від слухачів та колег по-цеху! За короткий термін часу, пісня перетнула позначку у 100 000 переглядів.

 

У День закоханих, амбітний співак презентує другий лірично-романтичний трек «Щастя»! Трек «Щастя» розповідає про простоту спілкування двох закоханих сердець, які отримують задоволення від спільного проведенння часу. Не дарма у пісні є такий рядок: «Дякую, що ти є». За словами артиста, ці слова ми вкрай рідко говоримо, а вони є ключовими у стосунках двох закоханних сердець.

 

А вже у квітні Julik презентує третю композицію «Не зупиняйся», яка є зовсім іншою, не схожою на попередні! Пісня змусить нас побачити сценарій нашого життя, те, що нам відомо, але ми часто про це забуваємо. Саме «Не зупиняйся» можна сміливо назвати справжнім треком-мотивацією для кожного з нас. Основний мотив — віра у себе та свої можливості, постійний рух вперед та досягнення поставленої мети!

Тривалий час Юлік працює на студії звукозапису над створенням аранжувань для артистів та над створенням свого першого альбому!

У жовтні артист розпочинає телевізійну кар'єру на телеканалі «Правда ТУТ» у ролі ведучого авторського хіт-параду «ONE MUZ»!

У листопаді, Юлік вкотре розпочинає співпрацю із Павлом Зібровим, над його новим треком «Вуса-Бренд», тут Юлік виступає у ролі композитора пісні!

А вже у грудні, співак презентує четвертий синг «Вино», який пропагує емоційну відкритість!

Також, цього місяця Юлік отримує три нагороди, серед них: Національний рейтинг 100 чоловіків Київщини — номінація «Гордість Київщини» «Шлягер року» — за найкращу музику до пісні «Вуса-Бренд» — Павла Зіброва Краматорський прикордонний загін — грамота за за активну громадянську позицію, патріотизм.

 

Команда Журналу «Наталі» вітає Юліка та бажає невичерпного натхнення та віри у себе та свій проект! Заряджай позитивом й надалі кожного, дарую свою творчість шанувальникам! Ти - нереально крутий ! Вітаємо!

Поделись с подружками :