Модна тусівка: як пройшла презентація телеграм-каналу зірки 1+1 Соломії Вітвіцької

Поделись с подружками :
Соломія Вітвіцька приготувала шаварму з індичкою та розповіла про свій телеграм-канал.
Нещодавно у київському закладі «Golda pita-bar» відбулася модна тусівка з Соломією Вітвіцькою, де телеведуча ТСН розповіла світському товариству про свій новенький телеграм-канал «Особливе з Соломією», дізналася думки зіркових друзів та незаангажованих читачів новин щодо свого каналу та частувала гостей шавермою, яку приготувала  разом з шеф-кухарем Євгеном Песіним.


Соля вперше готувала шаварму з індичкою – страву назвала особливою, і відтепер вона з’явилася в меню закладу.

Телеграм-канал Соломії відкриває найгарячіші подробиці українського зіркового життя та майже щодня ділиться ексклюзивними фото і відео матеріалами. В «особливій» стрічці новин є те, що зірки бояться постити самі, а ведуча робить це залюбки.

«Мені важливо на старті свого телеграм-каналу зробити таку зустріч. Від події хотіла отримати позитивні емоції та новий досвід. Вдалося і те, і інше! По-перше розпочала з дебюту – приготування шаварми. А, по-друге, дізналася що ж думають друзі і не тільки про «Особливе з Соломією», і, якщо чесно, навіть була здивована, не почула невдоволень чи застережень. Це надихає. Тому чекайте цікавих новин з перчинкою про тих, хто вас здивує!» - коментує Соломія Вітвіцька.Підтримати ведучу в новій блогерській справі прийшли її чоловік Влад Кочатков, телеведучий Слава Соломка, відомий ілюзіоніст Сергій Савка, продюсерка «Film ua Group» Наталка Якимович, PR-менеджер журналу «Натали» Анна Кисель, PR- координатор B&H Film Distribution Вікторія Мурована, оператор Олександр Вансович з дружиною, директорка піар-компанії PR-House Наталя Красненкова й інші друзі.

Гості поділилися враженнями щодо телеграм-каналу телезірки. Так, ведучий і актор Слава Соломка за розмовою з Солею висловив думку, що «українські селебретіс не повинні соромитися показувати себе у реальному житті. Бо якщо вони бояться демонстрації людських проблем, то перетворюються в звичайних ляльок з екрану чи сцени». А чоловік ведучої Влад Кочатков зауважив, що «кількість підписників каналу зростає щодня, а це свідчить про високу зацікавленість особливими історіями відомих персон».

Під час презентації новинами ведучої зацікавилась редакція журналу «Натали» і відтепер у виданні з’явиться рубрика «За кадром» з  інтригуючими подробицями про реальне життя українських селебретіс від Соломії Вітвіцької по мотивах телеграм-каналу.

Нагадаємо, що цього місяця під час одного з прямих ефірів в ТСН на телеканалі 1+1 Соломія Вітвіцька оголосила про відкриття власного телеграм-каналу «Особливе з Соломією» в якому розповідатиме про неприкрашені новини з життя зірок. 

Телеведуча є лідером думок в українському інтернеті і активно веде свої сторінки в нстаграм та Фейсбук, - в загальному кількість її підписників сягає понад 400 000.

Поделись с подружками :