“Дівчина з обкладинки” рекомендує: топ-5 порад по догляду за собою від співачки Анни Розумовської

Поделись с подружками :
Співачка й модель Анна Розумовська знає, що порадити жінкам, аби виглядати на мільйон, при цьому його не витрачаючи. Артистка сьогодні святкує свій День народження, тож ми не лише вітаємо її та зичимо всього найкращого, а й розкриваємо деякі її секрети, які стануть до вподоби кожній! Головне, щоправда, за словами самої Анни, — любити себе.

1. “Найважливіше правило — це сон! Здоровий повноцінний сон — запорука гарного самопочуття і, відповідно, сяючого зовнішнього вигляду!”.

2. “Щоранку я вмиваюся теплою водою і дегтярний милом, після чого приступаю до медового масажу обличчя: половину чайної ложки розподіляю по обличчю і рухами масажую шкіру 10 хвилин. Потім змиваю мед, прибираю зайву вологу паперовим рушником — і наношу свій улюблений зволожуючий крем для обличчя”.

3. “Через день я роблю спеціальні вправи для обличчя, аби м’язи були в тонусі. Багато хто забуває, що обличчю потрібен анітрохи не менший фітнес, ніж тілу!”.

4. “Намагаюся не користуватися феном, щоб волосся відпочивало. Перед кожним миттям голови мінімум на 6 (!) годин наношу на кінчики волосся або кокосову, або підігріту оливкову олію з лимонним соком”.

5. “Краса зароджується всередині кожної з нас і залежить від того, якою інформацією ми себе “годуємо”. Тому я намагаюся читати тільки позитивну літературу! На даний момент моя настільна книга — “Жінка починається з тіла”. Завдяки ній я привчила себе до медитацій, спрямованих на жіночність”.
Поделись с подружками :