Прес-реліз альбомів Наталії Валевської

Поделись с подружками :

12 червня співачка Наталія Валевська в свій День народження презентує одразу 2 альбоми, спільно з рекординговою компанією «Moon Records»! Презентація альбомів відбудеться під часOnLine Концерту 12.06 о 20:00 на офіційних сторінках у Facebook,Instagram та у You Tube.

Таким чином співачка вирішила зробити подарунок своїм прихильникам на свій День народження !
Як зізнається сама співачка, вихід альбомів вона планувала на кінець березня, але в зв‘язку із пандемією Covid-19 , реліз було вирішено перенести.

«В зв‘язку із важкою ситуацією зараз , як ніколи нам потрібен Мир. Мир в Україні,Мир в серці і душі. Я вклала всю свою душу в цей альбом і для мене є найголовнішим ,щоб люди навколо , незважаючи ні на що, жили моментом, відчували Любов і були щасливими».

Це вже 6 і 7 альбоми за 17-річну кар‘єру артистки , в яких Наталія виступає вперше як продюсер.

Альбоми «Мир над Україною» та «VALNA” ,відрізняються за стилістикою .
Альбом «Мир над Україною» записаний у жанрах поп, денс-поп та r&b. У альбом увійшло 11 пісень.

Творча робота над альбомом тривала протягом 4 років. На пісні з альбому «Мир над Україною», було відзнято 5 відео кліпів , 2 з яких зайняли найрейтинговіші позиції на музичних телеканалах України та займали передові позиції по кількості ротацій на радіостанціях .
У 2019 році, Наталія Валевська, була номінована на всеукраїнську музичну премію«Золота Жар-птиця» за пісню з альбому «Моє тіло»,в номінації «Денс Хіт». Також слід зазначити, що кліп на композицію«Моє тіло» займав найвищі сходинки хіт-парадів , а сама пісня потрапила в топ 10 хіт-параду «Червона Рута», що на «Русском радио Украина».

Композиції з цього альбому вже встигли стати улюбленими серед прихильників творчості співачки.

Наталія Валевська виступає співавтором альбому . Це успішний творчий союз із композитором Русланом Квінтою, автором музики та віршів Йосипом Чуприком, та автором віршів Петром Магою.

У альбом також увійшли 2 дуети. Композицію «Aurora Dreams”, Наталія виконала з відомим італійським автором і артистом Енріко Колонною, з яким Наталія виступала в спільному турі в Ізраїлі.

Другий дует “Я за Тобою», записаний спільно із молодим автором та артистом Максимом Товкачем. Також альбом включає в себе оновлену версію хіта з мільйонними переглядами у You Tube “Палала» (edit version) . 

Альбом створювався на столичних студіях звукозапису Lila Music Studio, Творча студія Романа Лугового, Aqua Studio. Альбом «VALNA” Наталія Валевська називає експериментальним . Його назва - скорочення прізвища та імені співачки.

Це свого роду вираження її альтер его , яке Наталія називає VALNA. Інша Наталія -емансіпована, впевнена у собі, епатажна особистість .

Композиції виконані у незвичному для артистки стилі electronic dance music, electronic music.
Музичний альбом, включає в себе 7композицій.Творчий процес над альбомом почався у 2016році і тривав протягом 4 років. Автором всіх пісень альбому є Юлія Буртова , відома раніше як Пильца .

Композиція «Вот Fuckt» неодноразово займала найвищі щаблі у хіт-парадах українських радіостанцій. Композицію «Мой Друг» артистка присвятила своєму кращому другу з Івано-Франківська.

Саунд продюсером альбому виступив Михаїл Павлюк. Альбоми можна придбати в цифрових магазинах таких як : Apple Music, YouTube Music, Google Play, Spotify,Deezer та інших.


Факти з біографії:

Вже більше 17 років Наталія Валевська запалює серця з великої сцени.

Перших шанувальників і всеукраїнське визнання їй принесла перемога у телевізійному музичному проекті «ШАНС», і відтоді артистка виступила з більш як 1000 концертів по всьому світу на найбільших сценах міст, відзнялась у 18 відео кліпах, записала 7 студійних альбомів, два з яких презентує у 2020 році.

У 2020/21 роках, співачка планує всеукраїнський тур в підтримку 2 нових альбомів.

“VALNA”
1. Intro
2. Астрология
3. Вот Fuckt
4. ЛСПВ (Любовь с первого взгляда) 5. Гага
6. Листы
7. Мой Друг
Муз і слова Юлія Буртова

З Повагою, Наталія Валевська

Поделись с подружками :