Чому Тіна? Секс-символ “Голосу Країни” NIKITA LOMAKIN пояснив свій вибір зіркового тренера

Поделись с подружками :

Другий епізод “сліпих прослуховувань” нового сезону “Голосу Країни” на телеканалі 1+1 ознаменувався появою серед конкурсантів уже відомого співака. NIKITA LOMAKIN прийшов теж спробувати власні сили на вокальному шоу. Для проекту “Голос Країни. Backstage” виконавець зізнався: він дуже подорослішав — і зрозумів, що це прекрасний досвід.


NIKITA LOMAKIN:

“Я радий, що мені випало це випробування! Мені хотілося заспівати відомі треки там, де це цінується. Не маю ілюзій і знаю, що інші конкурсанти теж показують тут свої сильні сторони. Мені не хочеться щось доводити комусь”.


На чуттєве та харизматичне виконання “My Heart Will Go On” розвернули свої крісла одразу дві діви української музичної сцени — Тіна Кароль і DOROFEEVA. Надя навіть запропонувала заспівати оскароносну пісню з Нікітою дуетом. Проте, незважаючи на пережиті спільні емоції на сцені, виконавець вибрав за свою наставницю Тіну.


NIKITA LOMAKIN:

“З Тіною я вже працював. І це було настільки прекрасно, що мені хотілося б це повторити! Те, як вона працює над своїм вокалом, не робить ніхто. Для мене це важливий критерій”.

Нікіту за лаштунками шоу вже встигли назвати “новим секс-символом”. На таке звання артист, звичайно що, не ображається на це та не проти, аби його називали так і надалі.


NIKITA LOMAKIN — “My heart will go on”


Поделись с подружками :