«ODARA». Дружина відомого композитора Євгена Хмари випустила свій перший сольний альбом

Поделись с подружками :
Фіналістка шоу X-Фактор, яка раніше була відома як співачка Дар’я Ковтун, змінила своє сценічне ім’я на ODARA та після довгої перерви вразила прихильників виходом однойменного авторського альбому. 

«Odara» - це про істинну красу, світло і потужну енергію, що є початком усього в людині та являється її зерном. Це про відносини та відвертий внутрішній діалог з Богом та з собою. І кожна пісня проявляє різні грані цих відносин - від боротьби до прийняття. Життя і ми в ньому - найбільший дар, цінність, про яку щомиті треба собі нагадувати, повертаючи додому. Інколи через біль від розбитих ілюзій, але завжди з ніжністю, теплом та любов’ю. Ось про це і є альбом “Odara” - прокоментувала співачка.

Фіналістка шоу X-Фактор, яка раніше була відома як співачка Дар’я Ковтун, змінила своє сценічне ім’я на ODARA та після довгої перерви вразила прихильників виходом однойменного авторського альбому.

 Дійсно, кожна пісня альбому особлива та надзвичайно глибока за змістом. Деякі композиції змушують зануритися в себе та відверто поговорити сам на сам, інші - надихають та підносять, даруючи бажання обійняти весь світ.

 Що стосується стилю, то великий вплив на звучання альбому мала також творчість чоловіка - композитора і піаніста Євгена Хмари. Лише пару років назад Дар‘я почала писати власні пісні і впевнена, що саме поява в її житті чоловіка і дітей зіграла ключову роль і призвела до внутрішніх змін, які надали їй можливість чути і народжувати пісні.

Євген Хмара так прокоментував альбом дружини: «Слухаючи пісні з альбому, ти розумієш, що це не схоже ні на що інше. Це абсолютно самобутня історія, яка чіпляє, змушує одночасно і задуматися, і розслабитися. Я впевнений, що все, що створено від душі і серця, знаходить свої резонанси серед людей, тому щиро бажаю, щоб цю музику почули всі ті, кому вона по-справжньому потрібна». Більш того, Євген виступив продюсером проекту “ODARA”, що ознаменувало новий  виток на його творчому шляху.

З астрологічної точки зору, альбом вийшов в незвичайну дату - перехід з однієї ери в іншу. Прийнято вважати, що нова ера приносить нове розуміння і нові сенси в життя людей. 

За декілька днів з моменту виходу альбому його вже встигла прослухати велика кількість людей, і кожен знайшов пісню, яка відгукується в ньому найбільше. Всього в альбомі 11 композицій. Пропонуємо запустити флешмоб в соціальних мережах. Пишіть «свою» пісню з альбому, розкажіть, чому саме вона зачепила найбільше, і діліться історією в соціальних мережах з хештегом #MyOdara. Нехай кожен відшукає свою Odara. 

Альбом вже доступний для скачування та прослуховування на всіх стримінгових сервісах, зокрема за посиланням: https://music.apple.com/ua/album/odara/1554731171?l

 

Поделись с подружками :