Жити на повну!

Поделись с подружками :

НА НАШІЙ ОБКЛАДИНЦІ – АНАСТАСІЯ СТАДНИК,УСПІШНА БІЗНЕС-ЛЕДІ, ВІДОМИЙ БЛОГЕР, ЩАСЛИВА МАМА І ПРОСТО ПРЕКРАСНА ЖІНКА.


Анастасіє, ви – натхненний приклад сучасної жінки: цілеспрямована, ділова, активна. В чому полягає ваша головна мета у житті?

Мета лиш одна: жити на повну і кайфувати від життя. Так, я багато працюю, але кожна моя робота в задоволення. Я дуже творча натура, мене неможливо заставити робити те, що мені не подобається. Тому я вкладаю свої зусилля лиш в те, від чого маю піднесення. І дуже хочу, щоб кожна людина могла працювати лиш там, де відчуває натхнення.

Ви себе балуєте, дозволяєте слабкості або лінощі, як відновлюєте енергію?

Знаєте, є лиш один день у році, коли я не працюю, – це мій день народження. І я не жаліюсь, повірте, мені не потрібен повно-цінний вихідний, я не зможу просто лежати і дивитися телевізор, мені потрібен рух, бо РУХ – це життя! Мої сили відновлюються, коли я подорожую, а подорожую я частенько, адже зміна локації мотивує на нові підкорення. Але навіть на відпочинку я намагаюся бути корисною своїм підписникам і не забувати робочі обов’язки.

Ви – любляча і уважна мама. Що для вас материнство і як виховуєте дітей?

Моя Мілана – це моє життя, мій мотиватор, моя душа. Дитина – це найцінніший скарб, який у мене є. Бути мамою – це божий дар. Я досі згадую момент народження донечки і усвідомлення, що моє життя не буде колишнім, воно змінилося – і на краще. Я гордо кажу: «Я МАМА». А щодо виховання, то у мене дуже чемна дівчинка, з нею немає проблем, вона розуміє, коли потрібно бути слухняною, а коли можна трішки подуркувати. А головне, що у свої чотири рочки вона навіть знає, коли потрібно підійти до мене і підтримати, обійняти.

Ви ще й власниця бізнесу. Як встигаєте поєднувати робочі та сімейні моменти? Що стає в нагоді – вдалий тайм-менеджмент чи дисципліна?

Кажуть, кар’єру та сім’ю поєднати неможливо, потрібно обирати. Так от, це – неправда!

Я ще та кар’єристка, але все це завдяки моїй сім’ї, яка мене підтримує і любить, і, звичайно, надихає на «підкорення світу». Я щаслива людина, бо з роботи я приходжу в будинок, де панує любов. Головне – це бажання і все можна поєднати.

А щодо дисципліни, то так, це, звісно, присутнє. Моя Міланка завжди лягає спати у відведений час, ми вранці встаємо, бо дитину в садочок, а ми на роботу... Таймінг допомагає встигати все.

Центральне місце вашого lifestyle посідає мода. Ви створили бренд stadnyk.store. Розкажіть про концепт і одяг, хто ваш клієнт?

Мода – це те, що я дуже люблю, хоча, як і кожна інша дівчина. Мій бренд – це відображення мого настрою, адже щоденно ми при-думуємо щось нове. Ви навіть не можете уявити, як сильно я люблю цю справу. Підбір тканини, промальовки ескізів, підбір фурнітури, затвердження взірців... цей процес надзвичайно цікавий.

Бренд існує вже майже чотири роки, і він досить популярний. Приємно, коли приходять замовлення з інших країн, таких як США, Німеччина, Польща тощо – це надихає не зупинятися, а творити далі.

Які світові бренди ви любите? Де найкращий шопінг?

Я люблю кожен бренд, адже в них є душа. І я як власниця бренду це знаю напевно. Можливо, з боку все виглядає дуже легко та невимушено, але в цій справі дуже багато роботи. Тому всі бренди поважаю.

Нещодавно я була в Дубаї і справді зрозуміла, що там найкращий шопінг, величність «Дубаї мол» вражає, і ти не можеш зупинитися як купувати, так і переглядати всю цю красу. Цей торговий центр – натхнення для тих, хто хоче прямувати до своєї мети.


Якби у вас була можливість подорожувати у часі, яка епоха вам до смаку?

У душі я дуже романтична, тому, можливо, романтизм з пишними сукнями. Але подорожувати в часі я точно б не хотіла. У сучасному світі ми щодень можемо бути різними – і це захоплює. Сьогодні ми в романтичному образі діви, завтра – в спор-тивному, а післязавтра одягаємо щось дуже епатажне і екстравагантне. А у відведених епохах такого робити не можна. Тому навіщо нам інші епохи, якщо наша така цікава й багатогранна, і ми самостійно вправі розпоряджатися нашим стилем, вподобанням, знаючи, що нас ніхто за це не осудить?!

Про що мріє Анастасія Стадник?

Я вже давно не мрію про щось матеріальне, а от про щасливе життя в родині – так. Про міцне здоров’я люблячих людей – так. Хочеться, щоб війни та пандемії закінчилися, і людство насолоджувалися життям, а не думало про хвороби й загибель.

Щастя – воно в простих дрібницях. Я щодень намагаюся дарувати посмішку, подарунки підписникам на своїй сторінці в Instagram(@n.stadnyk), і робити цей світ трошки кращим і добрішим.


МІЙ БРЕНД – ЦЕ ВІДОБРАЖЕННЯ МОГО НАСТРОЮ
Поделись с подружками :