Продюсерським центром Device production днями було проведено чергову зйомку яскравої новорічної романтичної комедії під робочою назвою «Як зустріти Новий рік та не стати Сантою».

Поделись с подружками :

Генеральним продюсером та автором стрічки є Валерія Гуза (дитячий повнометражний х/ф Попелюшка», молодіжний серіал «Idol 8% мегаполісу та ін.) режисер - Маркіян Мірошниченко.

  В один день на одному  знімальному майданчику знімалася максимальна кількість зірок українського кіно та шоу-бизнесу. Дарья Петрожицька, Володимир Шумко, Сергій Журавльов, Назар Грабар, Катеририна Нікітіна, Samvel, Евген Олейник, Петро Чорний, Ірина Басій та інші - працювали над створенням чарівного новорічного настрою. Жарти та веселощі  панували цього дня не тільки в об‘єктивах камер, а й за лаштунками зйомок.  Кінематографічна група навіть встигла привітати з днем народження Володимира Шумко ( “Live Improve Show” Новий канал), який святкував свій день народження на знімальному майданчику, як справжній професіонал, відданий своїй справі. Також у фільмі дебютувала нова зірка кінематографу - Юлія Ігнатенко, яка відтворила чуйний образ турботливрї матусі хлопчика, який загубився.  Продюсер Валерія Гуза поставила собі за мету створення високоякісного повного метру, який буде легким - але не банальним, святковим, та водночас ліричним.


   Чергова історія про любов та дива, які трапляються напередодні Новорічних свят вже поспішає до глядача. Творча група, за словами кінопродюсера, не чекають на дива, а створюють іх самі - для себе та українського глядача.


  Новорічна стрічка вийде у прокат цього року на новорічні свята.

Поделись с подружками :