Ms. Ukraine World International 2021: Названо ім’я головної Королеви, яка представить Україну на Ms. World International

Поделись с подружками :

Всі дороги вели 21 травня киян та гостей столиці до розкішного Fairmont Grand Hotel Kyiv. Саме там відбулося грандіозне гала-шоу фінального етапу конкурсу краси Мs. Ukraine World International 2021. 


Іменні запрошення, маленький символ королівської щедрості – мініатюрна персональна кришталева корона для кожного гостя, шикарне і витончене оздоблення зали, а також чудова атмосфера казкового свята, на яке всі так довго чекали – надихали та підносили настрій! 

Неперевершені ведучі Катерина Осадча та Юрій Горбунов із лише їм притаманним шармом прикрасили гала-вечір блискучим конферансом. 

16 красунь з усієї України дивували своєю красою та неймовірними історіями успіху. Усі виходи дівчат публіка зустрічала гучними оплесками. Сяючі посмішки чарівних фіналісток нагадали присутнім, що українська нація – життєрадісна і сповнена оптимізму навіть у непрості часи. 

Відомі виконавці та музиканти – Lida Lee, Влад Ситнік, Євген Хмара та хедлайнер свята гурт «BEZ ОБМЕЖЕНЬ» подарували гостям вечора  свої найкращі хіти наживо. Несподіванкою вечора став виступ відомої української рестораторки, Місіс Україна 2019 Аліни Поплавської у новому співочому амплуа, яка ексклюзивно презентувала прем’єру двох перших своїх пісень.


Також подарунком для гостей став fashion-показ купальників від бренду AJOUR під живий вокальний акомпанемент Ксенії Ельтухі. 

Поважне журі конкурсу, до складу якого увійшли видатні та відомі прискіпливо оцінювали кожен крок, кожне слово фіналісток, щоб обрати найдостойнішу переможницю. 

«Вони всі – королеви! Кожній є чим поділитися із нацією, серце кожної красуні – відкрите до див і сповнене прагнення змінювати світ на краще. Я дуже вдячна долі, що посада Національної директорки Ms. Ukraine World International дала можливість познайомитися з цими неймовірними жінками і познайомити з ними Україну. На черзі – світ, і я точно знаю, що і він буде від України у захваті!» - ділиться враженнями натхненниця Альона Бойко, завдяки якій все це стало можливим.

На всіх дівчат чекали щедрі пам’ятні подарунки від партнерів конкурсу, кожна отримала символічну корону, що засвідчує її унікальність та особливість та відзнаку у професійній діяльності.

Переможницею конкурсу, володаркою титулу Ms. Ukraine World International 2021 та головної корони, оздобленої діамантовою планетою стала яскрава і щира перекладачка з китайської, яка наразі опікується охороною природи - Анна У.

«Перемога відкрила нову сторінку мого життя – найщасливішу та найважливішу. Переконала мене, що обраний мною шлях – екологічна безпека світу – вірний, і я неодмінно його продовжуватиму. Дякую за підтримку і натхнення моїй любій родині і друзям. Бути королевою – честь та привілей, як і право представляти Україну на міжнародному рівні. Вірю, що Україна мною пишатиметься, як і я пишаюся рідною землею – безмежно!» - радіє своїй перемозі новообрана Місіс Україна 2021 Анна У. 

Саме Анна представлятиме Україну у світовому фіналі, що відбудеться в серпні цього року у сонячному Маямі.

Поделись с подружками :