Мрії – це плани на майбутнє

Поделись с подружками :

НА НАШІЙ СВЯТКОВІЙ ОБКЛАДИНЦІ – КРІСТІНА МЕЖИНСЬКА. МОДЕЛЬ, ТЕЛЕВЕДУЧА, АКТРИСА І БЕЗДОГАННА КРАСУНЯ.

Крістіно, ви – натхненний приклад сучасної дівчини: цілеспрямована й активна. В чому полягає ваша головна життєва мета?

Дякую! Я намагаюся, хоча дуже часто відчуваю, що ще не знайшла себе. Я навчаюся і багато чого люблю: я модель, брала участь

в Українському, Казахському, Міланському, Арабському тижнях моди, як актриса знялася в декількох короткометражних фільмах в Америці, записала кілька пісень, зокрема з Максом Барських, вела свою програму про життя багатих і знаменитих в Майамі. Мені дуже подобається те, що я роблю. А ще я б хотіла написати сценарій до фільму – у мене є приголомшлива ідея. Проте мету в житті мені визначити складно, та й у кожному періоді життя вона різна. А можливо, її як такої й не існує, потрібно просто жити і радіти, розвивати свої душевні якості... Але що знаю напевне, то це те, що я хотіла б залишити слід після себе. Як саме це зробити – поки не зрозуміло. (Посміхається).


"ПОТРІБНО ДЯКУВАТИ БОГОВІ, ВСЕСВІТУ ЗА ТЕ, ЩО У НАС Є, І ТОДІ ВІН ДАСТЬ НАМ ЩЕ БІЛЬШЕ БЛАГ"

Ви себе балуєте, дозволяєте слабкості або лінощі – як відновлюєте енергію?

Я вважаю, що в усьому важлива гармонія, тому потрібно й важливо дозволяти собі слабкості й лінь тоді, коли ви цього хочете. Наша емоційна, духовна, енергетична складова набагато важливіша за фізичну оболонку. Оскільки ми накопичуємо небажану енергію в повсякденному житті, регулярне очищення аури підтримує здоров’я й благополуччя. Мої варіанти відновлення енергії: ванна з сіллю epson, купання в морі або океані, засмага, більше часу з рідними, близькими, улюбленими людьми; Sound bath, очищення звуком, тренажерний зал, дихальні практики, йога, відвідання церкви.

Розкажіть про свій ідеальний день і важливі ритуали?

Ідеальний день – це коли поспала 7-8 годин, тоді я переповнена енергією. Мені дуже подобається вранці нікуди не поспішати, випити склянку теплої води, помедитувати, прийняти контрастний душ, зробити свої ритуали краси, смачно поснідати з хлопцем, сім’єю чи з подругами, залежно від того, де я знаходжуся. Через дві години піти в тренажерний зал. Після неспішно попрацювати над своїми проєктами. Почитати книгу, поїхати на пляж, природу, на шопінг або в парк, знову ж, зважаючи на те, в якій країні я перебуваю. Турбота про себе – та ще робота! Але цією роботою, як і будь-якою іншою, важливо вміти насолоджуватися. (Посміхається). А взагалі для мене важливіше неякіде,азким, і моя мрія,щоб люди, яких я люблю, жили поруч.

Які світові бренди любите? На вашу думку, де найкращий шопінг?

Cтиль – це спосіб самовираження, те, що візуально буде відрізняти мене від інших. Мені дуже подобається французький шик, люблю, щоб одяг був зручним, але жіночним і таким, що запам’ятовується. Та головне, він має передавати мій внутрішній стан.

Мені дуже подобається YSL, Valentino, Celine, Alexander McQueen – всі ці бренди поєднують у собі жіночність, сексуальність і зухвалість, так само обожнюю наш український бренд Luvi – за такий точний збіг з моїм смаком, вміння завжди підкреслити достоїнства фігури і створити неповторний стиль.

Я люблю робити шопінг в Мілані, Парижі та Нью-Йорку, чула про шопінг у Лондоні, думаю, і туди незабаром доберуся. Часто купую речі в Києві. Але незмінним лишається одне – шопінг краще робити зі своїми стилістами, тому що, захоплена процесом, я часто купую те, чого ніколи не одягну. Ці речі лежать у мене з бирками доти, доки не віддам подругам.

Якби у вас була можливість подорожувати у часі, яка епоха була б вам до смаку?

Зараз, звичайно, ідеальна епоха, у жінок є права й свобода, ми можемо робити все, що захочемо, вчитися, працювати, подорожувати. Ні на що б це не проміняла!

Але чисто заради інтересу пожила б з місяць у 1860-х, тому що мій най-улюбленіший фільм – «Унесенные ветром». Звісно ж, якщо народитися в хорошій сім’ї, а не рабинею – красиві сукні, зовсім інше життя, цікаво відчути, як це.

До 30-річчя незалежності України «Натали» підготував однойменний спецпроєкт – «Незалежна». З чим у вас, яскравої дівчини, асоціюється незалежність, як проявляється?

Незалежність асоціюється у мене зі свободою, свободою ні від кого не залежати, ні від чоловіка, хлопця, батьків, уряду, ситуацій, і жити, як хочеться тобі. Жити в щасті, гармонії й слухати своє серце.

Про що мріє Крістіна Межинська?

Раніше у мене було так багато мрій, пов’язаних з машинами, літаками, рівнем життя, але стільки всього сталося останнім часом... Карантин, ковід показав що найважливіше – це міцне здоров’я фізичне, емоційне й душевне, своє і близьких. Тільки тоді можна бути по- справжньому щасливим, а решту просто отримати. Всі мої бажання завжди збувалися дуже легко, я знаю, як правильно їх формулювати і працювати над їхнім здійсненням. Мої мрії тепер – це просто плани на майбутнє. Я, до речі, запускаю проєкт, де докладно розповім, як швидко виконати свої бажання. Стежте за моїм Інстаграм.


ФОТОГРАФ КІТАНА @KITANA_PHOTOGRAPHY, STYLE LUVI @LUVIOFFICIAL, PR КАТРІНКА БАСІК @THE_MAGAZINE_FOR_YOU, HAIR @ALEXAN__M
Поделись с подружками :