ФОТОПРОЄКТ НЕЗАЛЕЖНА

Поделись с подружками :

Наталя Тарнавська

Спортсменка, економіст, бізнес-девелопер, керівник. Напахалась, накерувалась, тепер – просто Жінка, мама п’ятьох діток і дружина.«Найскладніше – робота над собою. Вона показує, чого ти насправді вартий. Але якщо в підсумку ти не навчився кохати – все інше не має сенсу.»


Тетяна Декало

Психоаналітик, психолог-консультант психоаналітичної орієнтації, психолог- консультант бізнесу, арт-терапевт, пісочний терапевт, сертифікований ігротерапевт. Член Української Асоціації психоаналізу і Європейської конфедерації психоаналітичних психотерапій.

«Я супроводжую людину в кризові періоди життя, допомагаю знайти унікальний шлях лишатися в контакті з собою і навколишнім світом. Безпечно звернутися до свого минулого, дозволити переосмислити сьогодення і набути впевненості в майбутньому.»

www.psydekalo.com.ua

@dekalo_psy


Тетяна Кириченко

Власниця бізнесів у сфері краси, здоров’я та продажів, кар’єрний коуч, тренер з саморозвитку і розкриття творчого потенціалу, блогер.«Моя мета допомогти якомога більшій кількості жінок мати кращий вигляд і краще себе відчувати.»


Наталія Бровдій

Перекладач з англійської, модель, спортсменка. 1-е місце в Чемпіонаті України з бодібілдингу, бодіфітнесу та модельного фітнесу. 4-е місце в Чемпіонаті Європи в категорії бікіні 35+. Фіналістка Конкурсу Краси Mrs Top of the World Classic 2021
і титул Mrs Ukraine Glamour. «Жінка може реалізувати себе в будь-якому віці, важливо бажання, наполегливість і підтримка рідних і близьких.»ФОТОГРАФ ЯРОСЛАВА ГРОМОВА, ВІЗАЖ МЕРЕЖА САЛОНІВ ЛОНДА, СТИЛІСТ СВІТЛАНА ХАЗАН, АСИСТЕНТ СТИЛІСТА ОЛЕНА ВІННІ, ОДЯГ ANNA YAKOVENKO, ПРИКРАСИ YASTREB.


Поделись с подружками :