Виставка фотокартин «САМотНість»

Поделись с подружками :
Автори: творчий дует «Вони разом» Ірина Isky та Павло Зайченко

Павло та Ірина - творчий дует «Вони разом», який був створений у 2020 році. В момент історичного падіння, коли здавалося, що світ зупинився, вони поєднали емоційну силу, що надалі стала рушійною.  До моменту об’єднання кожен з них творив окремо.  Ірина вразила світ фотографії своїм унікальним баченням прекрасного, форми та змісту, об’єднавши гармонію тіла та закони фізики. Павло здобував знання і досвід від провідних майстрів відеоіндустрії, і реалізує це в особисте бачення. З моменту створення дуету «Вони разом»  втілили велику кількість масштабних фото/відео проєктів в різних галузях, на запрошення таких провідних гравців ринку, як: Privat bank, Visa, Glussco, World of Dance, Jameson, Ballantines, 2xu, USYK, 500px   

Творили для глянців: Vogue, Buro24, L’Officiel, Elle, Playboy, Gulliver, Wellness, Touch, Jetsetter.ua
15-го вересня в Музеї історії Києва стартує виставка цього дуету під назвою «САМотНість». Тема самотності сприймається  кожною людиною по різному. Для когось можливість відпочити та заглибитись у власні почуття, для когось, це важке випробування, що тягне на емоційне дно.  Спираючись на словникове пояснення, самотність - це особливий емоційний стан людини, викликаний відсутністю близьких, позитивних зв'язків з іншими людьми або страхом втратити наявний зв'язок. У тому чи іншому випадку, тема самотності в нашій виставці розкриває можливість самостійно обрати шлях воз'єднання з внутрішнім персонажем як-то нові знання, емоції, досвіди або саморозвиток та самоідентичність або будь-який інший інструмент.  

Проєкт «VonyRazom».

Екшн(стиль фото)  -  запозичене від англійського «Action», в перекладі на українську, означає лише «Дія». Але, на сьогодні «Дія» стає рушійною силою всього живого.  
З кожним роком, людство рухається все швидше, тим самим віддаляючись від близьких людей і важливих процесів у власному житті. Пріоритетом стає жага швидких результатів та поверхневих знань. Забіг у важкому трафіку з емоційним вигорянням це реальність звичайного плину життя у мегаполісі. 

Момент - це спалах ідеї, виникнення відчуття, раптове осяяння, а ще потужна рушійна сила. Дуже швидка сила. Часто люди не надають значення моменту, звертаючи увагу лише на наслідки.  Але ж за мить до приземлення був прекрасний момент стрибка і польоту.  Моменту фінішу передував момент ривка. Мить перемоги завдячує моменту наполегливих тренувань і терпіння.  Передумовою  нашого дорослого мислення, були моменти досвідів дитинства.  Зрештою, предтечею смерті, був момент життя. 
Момент - це і є первинна складова життя, бо воно складається не так з часу, як з прожитих моментів! 

Кадри-миті, які представлені - це моменти, які більше ніколи не повторяться. Зафіксовані секунди, які кинули виклик законами фізики, банальному уявленню, чуттєвому сприйняттю  та часу. Автори та герої проєкту самовіддано діляться власним емоційним досвідом, розкриваючи тему самотності дуже чуттєво і пронизливо, втілюючи прожите у фотокартини.  

ВСІ КАДРИ ВІДРЕДАГОВАНІ ЗА ДОПОМОГОЮ КОЛЬОРОКОРЕКЦІЇ, БЕЗ ВИКОРИСТАННЯ ФОТОШОПУ.

Виставка розпочнеться презентацією, яка відбудеться 15-го вересня, в Музеї Києва о 18:00.
Поделись с подружками :