“Я вийшов на паркет аби стати супергероєм для сина” Фагот про свій стимул в шоу “Танці с зірками”

Поделись с подружками :

Співак Олег “Фагот” Михайлюта понад 10 років пручався від участі в будь-яких танцювальних шоу на телебаченні, з різних причин. Але все ж таки фанати і команда легендарного українського хіп-хопера змогли знайти аргументи, які вмовили його прийняти участь у новому сезоні “Танців з зірками” на телеканалі 1+1. 

Цей аргумент - улюблений син та бажання бути супергероєм для нього! Стати прикладом для дитини, показати що у будь-якому віці можна навчитись чомусь новому, на власному прикладі довести це. 

Коли Фагота запитали як проходять його тренування, то він відповів, що це мінімум 5 годин щоденних тренувань, і записав відео, на якому в бальному залі видно вже 4 мокрі від тренувань футболки і купу рушників.

«Хто говорив вам, що танці це легко?! Уже цієї неділі розпочнеться головна битва восени на 1+1. Так нехай зі мною буде Сила» - так Фагот казав на початку шоу, одразу зрозумівши що танці - це зовсім не просто. 

Тиждень тому пара під номером 12, Фагот та Катя Тришина, були на межі вильоту з відомого шоу. Жорсткі коментарі суддів про техніку та підтримки - прими-балерини київської Опери, Катерини Кухар та світового чемпіона з бальних танців, Максима Чмерковського, неабияк заділи їх. Третій ефір “Танців” став для Фагота стимулом працювати ще більше.  За три тижні артист скинув понад 10 кілограмів. Його партнерка по паркету, Катерина Тришина, говорить, що це лише початок і після шоу Фагот вийде струнким як бальник.

“Коли ти стаєш на межі вильоту супергероєм бути мало, треба багато працювати. І я це зроблю. Дійду до фінала, аби мій малий пишався своім батьком, - каже Фагот в інтервью для нас, - Я хочу перемогти для свого сина і буду робити для цього все.”

Вже минулого ефіру танців, син Нікіта прийшов на зйомки шоу аби очно підтримати свого батька. Фагот розповідає, що їхній новий танець хлопчик оцінив лаконічним “Топчик”. Фанати артиста слово “топчик” аж закидали в сторіз  в Instagram, так підтримуючи батька та сина.

“Ми бачимо, як ти багато часу ти витрачаєш на тренування і я дуже хочу, щоб ти здобув перемогу!”, - підтримував маленький Нікіта свого батька під час шоу. 

“Рік, коли народився син - змінив моє життя, все змінилось. Я навіть побачив Нікітоса раніше за маму, адже саме я перерізав пуповину, - розповідає Фагот, - Так, я хочу ще дітей, адже це круто! Але зараз я хочу бути справжнім супергероєм для своєї єдиної дитини, для сина”.


Поделись с подружками :