Вогняна Злата

Поделись с подружками :


Злато, незабаром стартує другий сезон проєкту «Холостячка». Як ви наважилися шукати кохання в проєкті?

Коли мені вперше зателефонували з пропози-цією від СТБ, я попросила час на роздуми. Чесно кажучи, мене переповнювали сумніви. Адже, щоб присвятити час проєкту, мені треба було поставити на паузу всю мою кон-цертну і творчу діяльність. Це означало, що якийсь час у моєї команди не буде постійної роботи, а у мене – того життя, яким я жила раніше. Для мене це справді було складним рішенням. Але моя команда мене підтримала і сказала: «А раптом тобі дійсно випав шанс знайти своє кохання?». Адже з моїм графіком часу на особисте життя абсолютно не вистачало. Якщо стосунки й починалися, то завершувалися невдало, після чого мені потрібно було лікувати душевні рани. Можливо, Всесвіт дав мені шанс і знак, що зараз саме час почати новий період свого життя. Тому я вирішила ризикнути й спробувати знайти свою людину на проєкті «Холостячка». Я вірю в кохання і в те, що я нарешті тут його зустріну.

Кажуть, кохання любить тишу, а от шоу – це антонім цього вислову. Чи вірите, що ця публічність допоможе знайти свою половинку саме в проєкті?

Справді, під час перших побачень на проєкті мені було нелегко розслабитися перед камерами і, найголовніше, емоційно відкритися. Але з кожною новою зустріччю, спілкуванням і досвідом я поступово почала забувати про те, що нас постійно зніма-ють. Я розкрилася на всі 100% і насолоджувалася кожним моментом. Так само намагалася підтри-мувати чоловіків, адже й їм нелегко. Є лише тут і зараз, наше побачення і чудовий шанс пізнати одне одного глибше, краще, більше... Так, я вірю, що моя публічність допоможе мені знайти другу половинку в цьому проєкті. Адже чоловіки прийшли сюди заради мене. Я їм подобаюсь як особистість, як дівчина, вони готові прийняти мій темп життя. І мені приємно усвідомлювати, що в реаліті є чоловіки, близькі мені по духу.  

Якими якостями має володіти чоловік, щоб підкорити ваше серце?

Для мене важлива щирість і те, як чоловік себе поводить поруч зі мною. Найголовніше, щоб він завжди залишався собою, справж-нім. Звісно, мені хочеться, щоб він був романтичним, уважним, люблячим, турботливим. Ціную почуття гумору та інтелект. Спільні інтереси і душевна близькість теж мають вагоме значення.

Якщо змоделювати ситуацію, що ваша кохана людина прагне більше часу проводити з вами і не ділити постійно зі сценою, як вчинили б, що обрали?

Я маю досвід стосунків, коли чоловік поставив мене перед вибором: або він, або сцена. Тоді я обрала творчість і була дуже категоричною у своєму рішенні. Адже мені дали лише два варіанти. Для мене важливо, щоб у парі були довіра, діалог і можливість знаходити компроміс. Вірю, що мій чоловік буде мудрим і ніколи не поставить мене перед таким вибором.

А щодо творчості... Під час зйомок, можливо, натхненна Злата написала нові пісні?

Під час зйомок «Холостячки» моя активна студійна діяльність продовжилась, наскільки мені дозволяв час і зайнятість. Влітку я записала саундтрек для українського фільму «Пульс». Це кавер на відому пісню «Океана Ельзи» «Той день». Мені надзвичайно приємно було працювати з Женею Філатовим. Мріяла потрапити у велике кіно як музикант – і мені випав такий шанс. Пишаюся, що український кінематограф розвивається і що мені пощастило бути причетною. Можливо, у майбутньому я здійсню ще одну дитячу мрію – знятися у великому кіно. Також я записала саундтрек для дуже красивої костюмованої драми «Кава з кардамоном», яка вже цього року вийде на СТБ. Пісню для серіалу створив відомий саундпродюсер Рома Черенов, він же MORPHOM. Окрім того, я працюю над новим синглом, який слухач також почує цієї осені. Готуюся до зйомок кліпу.

Як артистка ви зажди знаходитеся в пошуку – нового стилю, саунду, рішень щодо розвитку бренду. На якій стадії ви зараз?

Все нове – це двигун прогресу. І творчість артистів – не виняток. Звісно, я слідкую за всіма новинками і бажаю радше диктувати тренди, ніж сліпо йти за ними. Справжня музика і почуття завжди перемагають. А гонитва за модою і випуск треків, які тримаються на плаву лише два тижні чи місяць, – невдячна справа. Мені хочеться виховувати смак у свого слухача, тому я дуже відповідально ставлюся до пісень, які випускаю. Особливо зараз, у тому стані, в якому перебуваю. Обіцяю, що зовсім скоро вийде пісня і кліп, де я постану у но-вому образі. Мені дуже подобається перевтілюватися і розповідати нові історії. Це буде одна з них. (Усмі-хається).

Починається осінь, а для дівчат, схильних до меланхолії, це неабиякий виклик – залишитися в ресурсі. Як не провалитися в депресію?

Мені завжди допомагає спілкування з близькими. Не люблю сидіти вдома і довго залишатися на самоті. Осінь – зовсім не привід сумувати! Це час для прогулянок у парках, зустрічі з друзями. Обожнюю створювати нові луки, експериментувати з одягом. А ще осінь – романтична пора року. Чому б не вирушити у якусь пригоду з коханою людиною? До речі, запрошую поринути у неймовірну подорож зі мною під час перегляду 2-го сезону реаліті «Холостячка». Теплі вечори вам будуть гарантовані. (Усміхається)!

ДЛЯ МЕНЕ ВАЖЛИВО, ЩОБ У ПАРІ БУЛИ ДОВІРА, ДІАЛОГ І МОЖЛИВІСТЬ ЗНАХОДИТИ КОМПРОМІС

Другий сезон проєкту «Холостячка» дивіться щоп’ятниці о 19:00 на СТБ
Поделись с подружками :