Театр на Подолі випускає прем'єру!

Поделись с подружками :
У рамках проєкту #ФантастикаНаСцені Театр на Подолі презентує сучасне українське фентезі – виставу за романом братів Капранових «Приворотне зілля». Театр має надихає, тому сезон 2021-2022 року ми присвятили постановці фантастики. Цей жанр часто вважають малосценічним, але сучасні технології дозволять достойно втілити космічні чи казкові пейзажі.

Ви помічали, що українські жінки не ображаються на слово «відьма»? Ну хіба що на «стара відьма», але тут ідеться швидше про вік. Містика просто розчинена в українському повітрі, вона нуртує в українські землі і плине разом із українськими водами. Навіть сьогодні, у вік техніки, містика залишається потужною силою, з якою треба рахуватися всім, а особливо чоловікам.

Двоє працівників компетентних органів отримують завдання поставити потойбічне на службу державі. А чому ні? Інші ж психотехніки давно вже працюють на користь службам. Ну а коли ідеться про тонкі матерії – кохання, пристрасть, хіть – людина перетворюється на слухняну ляльку. Отож любовна магія, може, і повинна зайняти своє місце в арсеналі спецслужб.

Саме тому треновані, підготовані та озброєні агенти з’являються в українському селі, де точиться звичне життя, де роблять і відробляють, чарують і нашіптують, химородять і знаджують, приворожують та спокушають...
І навряд чи знайдеться суперагент, здатний протистояти такій силі.

Режисер-постановник – Сергій Павлюк
Художниця-постановниця та художниця з костюмів – Марія Погребняк

На преспоказах будуть присутні автори роману Дмитро та Віталій Капранови, режисер-постановник Сергій Павлюк. Коментар від творців вистави можна отримати після перегляду спектаклю.

 Дата та час: 18 та 19 листопада о 18:00
Місце: Нова сцена, Театр на Подолі, Андріївський узвіз 20А
Тривалість вистави: 2 години 30 хвилин

Поделись с подружками :