Неприборкана Анджеліна

Поделись с подружками :

ЖІНКИ, ЯКІ НАДИХАЮТЬ

Я ВИРІШИЛА, ЩО БУДУ ДОПОМАГАТИ ЛЮДЯМ, АЛЕ НАСПРАВДІ ВИЯВИЛОСЯ, ЩО ЦІ ЛЮДИ НАБАГАТО БІЛЬШЕ ДОПОМОГЛИ МЕНІ, НІЖ Я ЇМ...

Незрозуміла, холодна, сексуальна й бажана – Анджеліна Джолі багатогранна й загадкова. Вивчити її, зрозуміти природу як у кіно, так і в реальному житті, напевно, надскладна справа. В її біографії можна знайти доволі суперечливі факти – від підпису у свідоцтві про шлюб кров’ю, поцілунку з рідним братом до всиновлення трьох дітей і превентивної двобічної мастектомії. 

Популярній артистці не потрібна додаткова увага – цього в неї достатньо, а от кохання... Хто знає, чого прагне ця надзвичайна жінка, яка хоче врятувати світ і обездолених?!

Акторка, режисер, посол доброї волі ООН, філантроп – Анджеліна Джолі спершу підкорює своєю зовнішністю: глибокими очима, спокусливими губами, а вже потім починаєш звертати увагу на її особистість майстерне перевтілення на екрані та, власне, соціальну реалізацію. Можливо, вона б почу-валася досить комфортно, промінявши кінематограф на сафарі в Африці, проте від покликання нікуди не подінешся. Народжена в сім’ї акторів, Джолі полюбила залаштункове життя та магію індустрії змалку, і до сьогодні є однією з топових акторок світу. Лауреатка премій «Оскар» та «Золотий глобус» у 2009, 2011 та 2013 роках, за версією журналу Forbes Джолі була визнана найвисокооплачуванішою акторкою Голлівуду, заробивши за рік відповідно $27, 30 і 33 млн, а в 2019-му на чекові була зазначена сума $35,5 млн.

Після невдалих спроб побудувати щасливі стосунки Анджеліна, здавалося, знайшла всі необхідні чоловічі якості у Бреді Пітті. Їхній шлюб був ідеальним – шестеро дітей (троє всиновлених і троє біологічних), схожі погляди на життя й спільні кінопроєкти – еталонна «Бранджеліна», як охрестили їх у пресі. Проте в 2016-му Джолі – Пітт підтвердили чутки про розлучення, і, до речі, жінка наполягала на повному опікунстві дітей.

ПРО МЕНЕ МОЖУТЬ ГОВОРИТИ Й ПИСАТИ НАЙЖАХЛИВІШІ РЕЧІ, АЛЕ ВАРТО МЕНІ ОПИНИТИСЯ ВДОМА І ПОБАЧИТИ ДІТЕЙ, ВІДЧУТИ ЇХНЮ ЛЮБОВ, І Я ЗДАЮСЯ СОБІ НАЙВАЖЛИВІШОЮ ПЕРСОНОЮ НА СВІТІ.

Її щира душа не знає меж. У 2001 році, під час зйомок у Камбоджі, зірка організувала гуманітарну та миротворчу діяльність, пізніше створила кілька благодійних фондів і постійно допомагає дітям і біженцям.Поделись с подружками :