Формула успіху Анни Трінчер

Поделись с подружками :

У СВОЇ СКРОМНІ 20 РОКІВ АННА ТРІНЧЕР ВЖЕ ВІДОМА ВСІЙ КРАЇНІ ЯК УСПІШНА СПІВАЧКА, ЗІРКА СЕРІАЛУ «ШКОЛА» І ТОПОВА БЛОҐЕРКА З АУДИТОРІЄЮ ПОНАД ПІВТОРА МІЛЬЙОНА. АЛЕ, ЗА СЛОВАМИ АННИ, ЦЕ ТІЛЬКИ ПОЧАТОК ЇЇ КАР’ЄРИ! МИ СКЛАЛИ ПОРТРЕТ АРТИСТКИ З ЯКОСТЕЙ, ЯКІ, НА НАШУ ДУМКУ, НАЙБІЛЬШ ЧІТКО ЇЇ ХАРАКТЕРИЗУЮТЬ.

П – працьовитість

Чи можеш назвати себе працьовитою людиною? На що готова заради досягнення поставленої перед собою мети?
Я справді багато працюю попри те, що досить ледача. Вважаю, що тільки працьовиті люди досягають вершин! Це «вистрілює», як мені здається, приблизно так: робиш 99 провальних дій, не впадаєш у відчай – і сота дія приводить тебе до успіху. Для мене однозначним прикладом власної стійкості стали зйомки кліпу-бенгера «По Губам». Крім того, що до самого дня Х уся наша команда готувалася близько місяця... Так, до того ж і безпосередня робота на майданчику тривала більше доби, причому я постійно була в кадрі! А одразу ж опісля – концерт! Глядачі не повинні знати, що я втомилася, не спала... Вони приходять за емоціями і бадьорою Анею. (Посміхається). Тому стискаєш волю в кулак – і працюєш.

Р – ризикованість

Авантюрність – це про тебе? Ти легко погоджуєшся на раптові пропозиції, які в той момент здаються тобі крутими? Чи можеш пригадати, коли ризикувала по-крупному?

Із кожним роком стаю спокійнішою в цьому плані. Більше не можу сказати, що з легкістю йду на ризиковані божевільні вчинки. У мені тепер все частіше прокидається раціоналізм. Але я можу з легкістю зірватися в іншу країну, все скасувавши, – і стрибнути там із банджі. Або наприкінці літа перед самою презентацією нового кліпу ми всією командою помчали в Чорногорію. Дуже люблю яскраве, насичене життя; мені подобається заробляти та накопичувати враження! Якщо у мене є хороша компанія і перевірене місце, то я із задоволенням туди побіжу.

І – ідеальність

Чи є в твоєму уявленні ідеальна картинка самої себе? Наскільки ти до неї наблизилася? По-твоєму, ідеали допомагають жити чи навпаки?

Помітила, що в цьому плані люди різняться. Хтось – ідеаліст і перфекціоніст, як я, комусь – у цілому все ок у будь-якому його прояві: в тілі, роботі, особистому житті. Я справді ідеалістка! Люблю робити все на 100 відсотків. І не було жодного дня, щоб я сказала: я ідеальна! Мої сторіз – пряме тому підтвердження! Над своїми недоліками я працюю. І це в жодному разі не означає, що я себе не люблю! Якраз навпаки: для мене самодисципліна – чи не головний прояв любові до себе.

Н – новизна

Як часто ти відчуваєш, що пора змінюватися? Прислухаєшся до цього або не наважуєшся? Яка з твоїх нових пісень найкраще описує тебе нинішню?

Бачу свій життєвий шлях, як драбинку з численними сходами. Кожна сходинка – це етап. У когось він триває рік, у когось – місяць, у когось – усе життя. Дуже чітко відчуваю свої кроки та ті моменти, коли змінююся. Для мене певним знаковим етапом стала робота над «По Губам». Я представлена в абсолютно незвичному для мене збірному образі спокусниці. Сім трансформацій, несподіваних, гетьчисто контрастних між собою! Ми задавалися питанням, у кого була така кількість образів у кліпі – і нарахували лише в Beyoncе і J.Lo! Заздалегідь готували танцювальні номери, проводили по чотири репетиції щоденно... Вважаю, що вся наша команда досягла wow-ефекту!

Ч – чесність

Наскільки для тебе важливо бути чесною із самою собою та оточуючими? Чи легко розкриваєш чужий обман або хитрість?

Для мене це одна з пріоритетних якостей. Чесність дорівнює щирості! За цей рік я сильно виросла, набагато краще розрізняю маніпуляції, розумію, що таке обман. Це правила життя, на жаль... 

Е – емоційність

Що для тебе бути емоційною та природною?

Природною потрібно бути насамперед для себе. У свої двадцять я прийшла до того, що дозволяю собі виражати та висловлювати будь-які емоції. Для мене це прямий шлях до гармонії! Тішуся з того, що мої найближчі люди не засуджу-ють мене за прояви почуттів, якими б вони не були.

Р – радість

Що робить тебе щас-ливою і дарує радість?

Мене роблять щасливою робота, родичі, оточення, маленькі радості життя. Обожнюю бачити навколо себе заряджених нашою спільною справою людей!ФОТОГРАФ ЯНА МАЛИК, ТЕКСТ ПІДГОТУВАЛИ М1 AGENCY.
Поделись с подружками :