ГОЛОВНА ЦІННІСТЬ

Поделись с подружками :

НА НАШІЙ ОБКЛАДИНЦІ САМА НІЖНІСТЬ, А ДО ТОГО ЩЕ Й ЛЮДИНА З СИЛЬНИМ ХАРАКТЕРОМ І ВОЛЕЮ ДО ПЕРЕМОГИ. ЗНАЙОМТЕСЬ – ЮЛІЯ РУСАНОВА, ФІНАНСОВИЙ ДИРЕКТОР В IT-КОМПАНІЇ. ПРОЙШЛА ШЛЯХ ВІД ФІНАНСОВОГО КОНСУЛЬТАНТА ДО ТОП-МЕНЕДЖЕРА, І ВЖЕ ПОНАД П’ЯТЬ РОКІВ ПРАЦЮЄ ЗІ СТАРТАПАМИ.


Юліє, ви – справжній приклад сучасної жінки – успішна, незалежна, амбітна. Чи є для вас щаблі, яких ви ще не досягли, але на шляху до нових висот?

Звичайно, завжди є до чого прагнути як у професійному, так і в особистому плані, тим паче працюючи в IT.

Ви захоплюєтеся мистецтвом. А що саме може розчулити вас чи змотивувати?

Хороший фільм, можна сказати, я кіноман. Мені дуже імпонує європейське кіно, а один з улюблених режисерів – Марчелло Мастроянні.

Поділіться власними секретами успіху, як бути благополучною та щасливою?

Мені подобається вираз: щастить тому, хто везе. Успіх не приходить просто так, переважно за ним стоїть довга і завзята праця людини.

Що найголовніше й найважливіше запам’яталося у 2021 році?

Рік був непростим і наповнений всілякими випробуваннями – ковід, скачки долара, старт нового проєкту. Він навчив, що жити треба сьогодні і не відкладати на завтра, що твої близькі люди – головна цінність і потрібно якомога більше й частіше бачитися. Було і багато чого хорошого: реалізація проєкту, нові маршрути, подорожі.

Які плани на 2022 рік? Ви замислили щось грандіозне і нове чи закінчуватимете розпочате у 2021 році?

У планах – досягнення поставлених цілей, стабільність і розвиток як у бізнесі, так і в особистому житті.


PH: OLGA GRYSHCHUK, RETOUCH: ALEX&LOLA RETOUCHERS, STYLIST ELENA ATAMANENKO PR: NATASHA GALIVEC, MUA&HAIR IVI.MUARTIST, ПЛАТЬЯ И КОРСЕТ KEL  KEL.IN.UA, УКРАШЕНИЯ NAVY ATELIER.Поделись с подружками :