ТІЛЬКИ ДЛЯ ДІВЧАТ

Поделись с подружками :

Нещодавно телеведуча Соломія Вітвицька разом з бізнес-леді Світланою Співаковою організувала фітнес-кемп у мальовничих Карпатах.


Соломія Вітвицька 

ВЕДУЧА ТСН НА «1+1», СПІВОРГАНІЗАТОР ФІТ-КЕМПУ

Мене вже близько трьох років пе-реслідує фейкова реклама, де ви-користані останні світлини з мого Інстаграму і з Фейсбуку, нібито я худну на якихось дивних препа-ратах, і так вдало це робиться, що навіть друзі й знайомі ведуться, купують, замовляють. А це не дешеве задоволення, і, взагалі, можливо, це навіть шкодить. І я почала постити сторіс з тренувань, продукти, які я вживаю. Поясню-вати, що я працюю з тренером, що я не худну на пігулках, але люди все одно вірять в легкі результати.


В якийсь момент я зрозуміла, що треба зробити це більш показово. І ми з моїм фітнес-тренером при-думали фіт-кемп. Тобто місце, де ми будемо впродовж тижня тренуватися, щодня показувати, що ми їмо, запросити кількох зірок. Такий собі дівочий табір. Але цього разу вирішили розширити асортимент розваг. Крім Люди, мого фітнес-тренера, я запросила свого друга, косметолога- професіонала Женю Барилко. Вона проводила заняття з фейс-фітнесу і радила, як треба доглядати за обличчям, які вправи робити, які засоби використовувати.

Світлана Співакова, співвласни-ця «Монастік SPA» в Карпатах, по-годилася нас прийняти і, крім того, розкрити свої рецепти щастя. Вона дуже цікава особистість, має семе-ро дітей. Це неймовірно – поєднати сім’ю, дітей, чоловіка, бізнес і ще мати дуже багато планів і справ довкола. Це було дуже цікаво, насичено і повчально. Мені здається, що цього року навіть програма вийшла кращою.


Крім тренувань і правильного харчування ми мали змогу просто спілкуватися, говорити про такі речі, про які ти вдома не будеш розмовляти, а тут це було дуже важливо. Ми були з нашими роди-нами, з чоловіками і дітками. До мене долучилися мама з братом, і я дуже рада, що ми провели цей час разом.

Звісно, хочеться пропагувати здоровий спосіб життя, пояснюва-ти, що правильне харчування –
це не так страшно, як здається на перший погляд. Адже ми є те, що ми їмо. А приготувати вдома і носити з собою судочки чи термо-сочки не так складно. Крім того, у нас в ресторанах завжди можна обрати те, що не буде шкодити.

Я це перевірила, тому що брала участь у несолодкому челенджі і різних марафонах з харчування. Головне, щоб це була правильна їжа, а не фастфуд. Тому всі відмов-ки, що немає часу на приготування здорової їжі, несерйозні.

Життя – це рух. Головний вис-новок, який я зробила з рецептів щастя від Світлани Співакової, це те, що команди для тіла ідуть або на відновлення, або на руйнуван-ня. Тобто щоразу треба думати про те, що ти робиш зараз. От ти їси цей бургер – і це буде відновлення чи це буде руйнування?! Ти лежиш на дивані – це команда для тіла на відновлення чи на руйнування?! І таким чином формувати своє життя. І думати, куди ти рухаєшся.

Мені дуже сподобалася наша компанія. Всі дівчата, хто сюди приїхав, знайшли щось своє, отримала набагато більше, ніж очікувала, і я дуже рада, що ми всі зблизилися-здружилися ще більше. Я впевнена, що ми будемо й далі спілкуватися, і вже навіть є плани на наступний кемп і на зустрічі в Києві.


Яна Кучеренко

КЕРІВНИК КОМУНІКАЦІЙНОЇ АГЕНЦІЇ KEY STRATEGY, СПІВОРГАНІЗАТОР ФІТ-КЕМПУ

Ми дуже хотіли зробити такий івент для дівчаток, яким уже злег-ка за 30, щоб вони знову відчули себе дівчатками. Тому в програму включили і тренування, і здорове збалансоване харчування, і щоб воно було до вподоби усім. Гадаю, нам це вдалося.


Ми розуміємо, що зараз зовніш-ній вигляд – це не тільки здорове тіло, але й здорове личко, тому запросили чарівну Євгенію Барил-ко, яка робила нам фейс-фітнес і вчила, як і якими кремами пра-вильно користуватися. Подбали і про жіночу душу. Світлана Співа-кова розповіла про гормони щастя і жіночі ритуали, які ми можемо додати до наших власних.

Щодня ми мали spa-процедури в дубових бочках: в одній була 50-градусна вода, а в другій холод-на. Потім ішли в басейн, в джа-кузі під зірковим небом – і це теж був важливий момент релаксу. Ми зби-ралися вечорами, полишивши всі свої турботи, щоб розслабитися, поділитися жіночими секретика-ми, мріями, влаштовували різні ток-шоу.

Заключний день став днем подяки не тільки за те, що ми тут отримали, але й у цілому, адже ми знаємо, що енергія подяки дуже багато означає. Тому для нас дуже важливо навчити дівчат, які сюди приїхали, ритуалам щастя в душі й тілі, навчити їх бути вдячними. Наступного разу ми хочемо трохи урізноманітнити відпочинок, але як це буде, поки що тримаємо в секреті. Можу лише сказати, що додамо уроки дієтології, уроки фотографії. Для жінок це важливо.

Плануємо влаштовувати такі фітнес-кемпи, в яких можуть взяти участь до 20 осіб, раз у квартал,
на 4-5 днів і, скоріш за все, без дітей і чоловіків, щоб можна було максимально перезавантажитися. Можливо, влітку будемо збиратися сім’ями, але восени і взимку роби-тимемо такі собі дівчачники.

Світлана Співакова

СПІВВЛАСНИЦЯ SPA-КУРОРТУ «МОНАСТІК»

Коли чоловік будував цей ком-плекс, ми мріяли, щоб люди, потрапляючи сюди, перш за все пережили моменти тут і зараз, навчилися усвідомлено сприймати життя в усіх його барвах. І друге, щоб у них було місце, час, атмос-фера і оточення, де вони можуть подумати про своє життя, про свої плани на майбутнє. І третя наша мета – щоб це був наш сімейний курорт, де діти вчаться чути батьків, а батьки починають чути дітей, де чоловік звертає увагу на свою дружину. Ми вибрали цю територію подалі від інформацій-ного буму і метушні. Тут немає гамірливої траси, тут немає шуму сусідніх готельних комплексів і тут тільки ми.


«Монастік» означає «чернечий». Ми взяли цю швейцарську назву тому, що ченці свого часу зіграли ключову роль у розвитку швейцар-ської економіки. І нам захотілося втілити маленький шматочок Швейцарії в Карпатах, де можна повернутися до себе і знайти точку опори всередині себе: «хто я, зара-ди чого я, заради кого?». У наших шале ми повністю відтворили архітектуру швейцар-ських шале в Альпах, придбавши у них схему, і використали кілька видів деревини і природні ма-теріали. Те, що заспокоює, те, що створює еко-атмосферу. З різних частин світу привезли якусь род-зинку: турмаліновий хамам – це азіатські технології, ідею бочок взяли в Японії, карпатська ідея – використовувати трави для гарячих ванн. Наш комплекс по-будований на мінеральних водах. Тут є джерело «Нафтусі», від-повідно, басейн у нас з мінераль-ною водою. Навіть вода в крані у нас така чиста, іонізована, що ми самі любимо її пити і набираємо додому.


Ми застосовуємо різні типи масажних технологій: масаж і розтяжка спини, робота з хреб-том, масаж з гарячим камінням, лімфодренаж, масаж стоп, детокс тіла. У нас є унікальна функціо-нальна діагностика, а ще трав’яні чаї і спреї, сувеніри, наливочки, вітаміни, БАДи... Ми створювали цей комплекс так, щоб можна було приїжджати групами і проводити невеликі групові ретріти, фітнес-тури, йога-тури.


Це дуже енергетичне місце, бук-вально 4-5 днів і ти відновлюєшся. Ось і прекрасні дівчата фітнес-ту-ру з Соломією Вітвицькою дуже змінилися за цих 5 днів.
Поделись с подружками :