"За двома Зайцями": в гонитві за колоритом

Поделись с подружками :
Вона розміщується в мальовничому куточку Подолу, на Андріївському Узвозі, у домі-історичній пам'ятці архітектури. Інтер'єр студії на Андріївському Узвозі, створений за ідеєю фільму "За двома Зайцями". Вас тепло зустрінуть Проня Прокопівна та Свирид Голохвастов, студія захоплює художніми розписами та зображеннями Старого Києва.Косметолог-естетист по усунення дефектів шкіри, Злата пропонує ряд ефективних авторських процедур по догляду за обличчям та тілом, серед них - глибоке очищення та різноманітні масажі обличчя у поєднанні з натуральною косметикою, методи лікування сухої чи жирної шкіри  натуральними сироватками, зменшення глибоких зморшок за допомогою трав'яних кремів і масок, зміцнення волосся за методом Східних красунь, омолодження шкіри  - як апаратне так і власними косметологічний розробками. У студії широко пропонують пакетні послуги по догляду за шкірою обличчя та схуднення і підтяжки тіла, які подібно до санаторних процедур, розроблені і доступні на кожен сезон року. Ви періодично, маєте можливість їх проходити, адже ціна за такі пакети неймовірно вигідна. Злата застосовує для своїх клієнтів інтернаціональну  екокосметику та свою натуральну авторську косметику. Окрім цього в студії працюють інші спеціалісти краси, з великим досвідом. Студія пропагує здоровий стиль життя.організовує для відвідувачів чайні церемонії з найдорожчих та найякісніших сортів китайського чаю, за медитацією, ароматерапією. Пропонує різні сорти для детоксу організму, привикання до здорового стилю життя.Виготовляє максі та мінінабори натуральної косметики для домашнього догляду за шкірою обличчя. Проводить лікувальні масажі обличчя з косметичними доглядами по сезонах і ряд косметологічних як ін'єкційних так і апаратних процедур з метою усунення дефектів шкіри.

 Головний трендовий пакет "Моє здорове тіло", який більш ніж актуальний в передлітній період. Він включає введення спеціалістом індивідуальних рекомендацій по дієтології, легкій зарядці вдома, курс вакуумних масажів проблемних ділянок тіла, ручних антицелюлітних масажів та обгортань, курс інєкцій ліполітиків. Тривалість підбирається також особисто. Ведуть сертифіковані косметологи та тренери по дієтології і зниження ваги тіла.
Ваші показники фіксуються, надається психологічна підтримка і перевірка дотримуваності проведення, індивідуальний підхід, а тому результат гарантується. Зниження ваги, підтяжка шкіри, усунення целюліту, здорові звички, очищення організму. Будьте здорові!В студії на Андріївському Узвозі кожна процедура краси супроводжується спа-музикою, французькою ароматерапією, східною кавою з кардамоном, в таємничій надихаючій атмосфері Старого Подолу...тут душа відпочиває, панує романтика арт-студії-краси, Проня та Голохвастов радісно чекають на Вас, щоб зануритись разом в ауру краси та містичності Андріївського Узвозу.
Поделись с подружками :