ЩО ТАКЕ LITA BEAUTY HUB? КЛУБ, ВІДВЕРТІШИЙ ЗА ТВОЮ ПОДРУГУ

Поделись с подружками :

Простір LITA BEAUTY HUB – це місце зустрічей та дискусій.

LITA BEAUTY HUB – це виступи топових спеціалістів естетичної медицини: пластичних хірургів, косметологів та лікарів усіх можливих спеціальностей. Також з нами спеціалісти суміжних напрямів: стилісти, перукарі, фахівці нігтьового сервісу - всіх ланок, присвячених жіночому здоров’ю, красі та всьому, що робить жінку щасливою.

Я сучасна жінка, мама і знаю з власного досвіду, як важливо бути в тренді подій, бути розвиненою та цікавою, доглянутою та стильною, берегти домашнє вогнище, піклуватися про дітей та дбати про чоловіка. Тому я створила LITA BEAUTY HUB, щоб у нас, жінок, які встигають все на світі за 24 години, з’явився простір підтримки. Місце, куди до нас будуть приїжджати професіонали з різних галузей медицини та мистецтва догляду за собою, люди, що надихають.

У просторі Lita Hub ми піднімаємо надважливі питання, пов’язані з безпекою під час естетичних процедур, відвідування салону краси або лікарів найрізноманітніших спеціальностей. Ми розбираємося, як потрапити саме до кваліфікованого лікаря, розказуємо, які ви маєте права та як захистити себе.

В Lita Beauty Hub виступатимуть найкращі фахівці всіх медичних спеціальностей. Але ви не будете відчувати себе на консультації у лікаря. Не має потреби нервувати чи соромитись. LITA BEAUTY HUB – це місце, де можна і потрібно ставити незручні питання та отримувати на них вичерпні відповіді.

Чекаємо на ваші запитання! МАРІЯ ДЕРБАК

Засновниця навчального центру краси та здоров’я LITA BEAUTY HUB, директор клініки модульної естетики LITA PLUS.

+38 097 018 77 88

@litabeauty_hub

www.litahub.comПоделись с подружками :