Новий Універсальний Догляд для Волосся

Поделись с подружками :

Негативний вплив навколишнього середовища та інші фактори (часте розчісування, використання стайлерів, хімічна завивка, регулярне фарбування) пошкоджують волосяний стрижень волосся та порушують його захисний ліпідний шар. Волосяні цибулини не отримують в повному обсязі живильних речовин, волосся стає ослабленим, ламким та сухим, починає сіктись. В такому випадку, аби повернути красу та здоров’я, волосся необхідно відновити та зміцнити, покращити еластичність.

Експерти Рослинної Косметики® Yves Rocher створили унікальну комбінацію двох інгредієнтів:

- відновлювальної олії Жожоба, що має потужні відновлювальні властивості, сприяє реконструкції волосяного стрижня та захищає волосся від подальших пошкоджень;

- полісахаридів Агави, що вперше використовуються в косметиці; вони вдвічі покращують мікроциркуляцію шкіри голови, інтенсивно живлять волосяні цибулини, зміцнюючи волосся та повертаючи йому природну красу.

Представляємо вам оновлений Універсальний догляд для волосся – гаму мультифункціональних засобів для відновлення пошкодженого волосся, що є результатом новітніх розробок та багаторічного досвіду Експертів Бренду в області Рослинної Косметики®. 

Універсальний Догляд з Олією Жожоби для Сухого Пошкодженого Волосся


Універсальний Догляд для Волосся – це концентрований незмивний продукт для комплексного догляду за сухим пошкодженим волоссям. Формула без силікону з текстурою бальзаму та ніжним, приємним ароматом пом’якшує волосся та надає йому шовковистості, а органічна олія Жожоба інтенсивно живить волосяний стрижень, відновлюючи пошкоджену структуру волосся.

Універсальний Догляд може використовуватися кількома способами:

• Перед укладанням волосся феном та брашингом: живить та захищає волосся, полегшує розчісування й процес стайлінгу.

• Для завершення стайлінгу: пом’якшує та моделює локони, «дисциплінує» неслухняне кучеряве волосся.

• Як нічна маска: інтенсивно регенерує волосся впродовж 8 годин.       Універсальний Догляд з Олією Авокадо для Ламкого Пошкодженого Волосся

Універсальний Догляд для Волосся – це концентрований незмивний продукт для комплексного догляду за сухим пошкодженим волоссям. Створений для тонкого волосся, незмивний засіб має легку текстуру, що не обтяжує та не залишає відчуття жирності, та формулу на основі Олії Авокадо. Олія Авокадо насичує волосяний стрижень незамінними жирними кислотами, вітамінами та олігоелементами, відновлює та підтримує ліпідний баланс волосся. Олія збагачена вітаміном Е, що має дивовижні антиоксидантні властивості. Формула Універсального Догляду не містить силікону, має легку текстуру бальзаму та ніжний, приємний аромат.

Результат дослідження ефективності:

Глибоке відновлення волосся по всій довжині через 8 годин, збільшення його опірності до пошкоджень у 30 разів. 

Волосся збагачене живильними компонентами у 93% випадків.

Волосся пом’якшене у 93% випадків.

Захист від стайлерів при нанесенні на вологе волосся у 91% випадків.

Полегшення процесу стайлінгу при нанесенні на вологе волосся у 89% випадків.

Повернення здорового вигляду волосся у 84% випадків.

Запобігання ламкості при нанесенні на сухе волосся у 82% випадків.

Оновлена гама для Укріплення та Росту Волосся

   

Для здоров'я волосся та стимуляції його росту потрібне регулярне живлення. Завдяки мікроциркуляції в шкірі голови волосся забезпечується поживними речовинами та киснем. Будь-які порушення цієї функції призводять до втрати його енергії та можливого випадіння. Ще одним чинником, пов'язаним з нестабільним станом волосся, є фермент 5-альфа-редуктаза. Він впливає на різні системи організму, у тому числі, є відповідальним за процес випадіння волосся.

Експерти Рослинної Косметики® Yves Rocher створили унікальну синергію природних активних інгредієнтів:

Екстракт Білого Люпинузменшує випадіння волосся, стимулюючи його ріст.

Полісахариди Агави, інноваційна розробка лабораторій Yves Rocher, вдвічі покращують мікроциркуляцію шкіри голови, забезпечуючи інтенсивне живлення волосяних фолікул та природну красу волосся.

Екстракт Женьшенюстимулює активність волосяних фолікулів, укріплює волосяний стрижень, зміцнює та захищає шкіру голови від негативних факторів навколишнього середовища.

Сироватка для Укріплення та Росту Волосся

При щоденному регулярному використанні повертає густоту, життєву силу та природну красу волосся. День за днем волосся стає міцнішим, а його випадіння зменшується. Екстракт Женьшеню зміцнює волосся від коренів. Полісахариди Агави вдвічі покращують мікроциркуляцію шкіри голови. Має невагому текстуру та легкий охолоджувальний ефект, не склеює й не обтяжує волосся.

Біорозкладна формула.

Без силікону.

Без сульфатів.

Містить 98% інгредієнтів натурального походження.

Картонна упаковка виготовлена з деревини підвідомчих лісів (сертифікат FSC) та підлягає вторинній переробці.

Флакон зі 100% переробленого пластику.

Містить екстракт женьшеню.

Агава вирощується за принципами агроекології та соціально відповідального виробництва.

Білий Люпин та Женьшень вирощується відповідно до принципів екобезпечного виробництва.

Інтенсивний Курс від Випадіння Волосся

Інтенсивний Курс містить унікальну комбінацію природних екстрактів для краси та здоров’я волосся по всій довжині. Полісахариди Агави вдвічі покращують мікроциркуляцію шкіри голови, інтенсивно живлячи волосяні фолікули. Екстракт Білого Люпину блокує механізми, що спричиняють випадіння волосся, і стимулює його ріст, додаючи густоти волоссю.

Інтенсивний Курс має потрійну дію:

1. Збільшує кількість волосся у фазі росту;

2. Стимулює ріст волосся;

3. Уповільнює його випадіння.

Невагома водяниста текстура засобу швидко висихає, не склеюючи волосся. Ампули мають зручні поділки для точного дозування кількості засобу при кожному використанні.

Шампунь для Укріплення та Росту Волосся

Шампунь містить унікальну комбінацію природних екстрактів для краси та здоров’я волосся по всій довжині. Полісахариди Агави вдвічі покращують мікроциркуляцію шкіри голови, інтенсивно живлячи волосяні фолікули. Екстракт Білого Люпину блокує механізми, що спричиняють випадіння волосся, і стимулює його ріст, додаючи густоти волоссю. Нова безсульфатна формула м’яко та дбайливо очищує волосся, уповільнюючи його випадіння, зміцнюючи та наповнюючи волосся життєвою силою. Має освіжну текстуру.

Бальзам-Кондиціонер для Укріплення та Росту Волосся

Бальзам-Кондиціонер з ніжною кремовою текстурою містить унікальну комбінацію природних екстрактів для краси та здоров’я волосся по всій довжині. Полісахариди Агави вдвічі покращують мікроциркуляцію шкіри голови, інтенсивно живлячи волосяні фолікули. Екстракт Білого Люпину блокує механізми, що спричиняють випадіння волосся, і стимулює його ріст, додаючи густоти волоссю.

 

Поделись с подружками :