Гама для догляду за шкірою обличчя Еліксир Ботанік

Поделись с подружками :

Експерти Yves Rocher створили надзвичайно ефективний комплекс активних інгредієнтів, поєднавши екстракт Настурції, вирощеної згідно з принципами органічного землеробства на власних полях Бренда у Ла-Гасії, та екстракт Мікроводоростей Тетраселміс, вирощених у фотобіореакторі поблизу берегів Бретані. Ці два запатентовані активні рослинні інгредієнти з Бретані у складі гами стимулюють виведення токсинів зі шкіри та насичення її клітин киснем. 

Діючи в глибоких шарах шкіри, екстракт Настурції покращує кисневе живлення клітин, аби наповнити її життєвою силою. Екстракт Мікроводоростей Тетраселміс посилює антиоксидантний захист шкіри та допомагає їй протистояти негативним впливам та забрудненню навколишнього середовища. Ці дві рослини дали життя ексклюзивній запатентованій інновації 100% рослинного походження, яка стимулює оксигенацію шкіри, покращуючи транспортування кисню (+45%) та його засвоєння у клітинах шкіри (+62%), а також виводить токсини з клітин, активуючи відповідні механізми.


Сироватка для Обличчя Детокс та Кисень

Сироватка очищує шкіру від токсинів та захищає її від негативних зовнішніх впливів, що є причиною передчасного старіння. Через місяць використання вікові та мімічні зморшки скорочуються, шкіра наповнюється силою, набуває здорового і сяючого вигляду. Засіб має прозору акватичну перламутрову текстуру.

Тест задоволення споживачів:

87% підтверджують, що шкіра миттєво ЗВОЛОЖЕНА 

86% підтверджують, що через 1 місяць застосування шкіра ЗВОЛОЖЕНА 

82% відчувають, що шкіра ЗАХИЩЕНА від негативного впливу 

79% підтверджують, що шкіра стає БІЛЬШ СЯЮЧОЮ 

77% підтверджують, що захисний бар’єр шкіри посилений 


Денний Активний Догляд для Обличчя. Детокс та Кисень

Результати клінічних досліджень:

ЗАХИСТ ВІД ЗОВНІШНІХ ЗАБРУДНЕНЬ

-17% частинок вуглецю на поверхні шкіри у 90% учасників дослідження 

ЕФЕКТИВНЕ СКОРОЧЕННЯ ЗМОРЩОК

-10% скорочення кількості зморщок через 28 днів використання у 80% учасників дослідження 

-8% скорочення глибини зморщок через 28 днів використання у 80% учасників дослідження 

МИТТЄВЕ ЗВОЛОЖЕННЯ

+56% зволоження шкіри через 30 хв. 

+43% зволоження шкіри через 60 хв. 

ЕФЕКТ ЗДОРОВОГО СЯЯННЯ ШКІРИ

+96% сяяння шкіри у 92% учасників дослідження 


Нічний Відновлювальний Догляд для Обличчя. Детокс та Кисень

Одразу після першого застосування Нічного Відновлювального Догляду шкіра може вільно дихати, стає більш пружною і свіжою. Через 1 місяць використання вікові та мімічні зморшки скорочуються, шкіра наповнюється силою, набуває здорового і сяючого вигляду. Засіб має гелеподібну текстуру.

Результати клініних досліджень: 

ЗАХИСТ ВІД ЗОВНІШНІХ ЗАБРУДНЕНЬ

-16% частинок вуглецю на поверхні шкіри у 100% учасників дослідження 

ЕФЕКТИВНЕ СКОРОЧЕННЯ ЗМОРЩОК

-14% скорочення кількості зморщок через 28 днів використання у 84% учасників дослідження 

-8% скорочення глибини зморщок через 28 днів використання у 95% учасників дослідження 

МИТТЄВЕ ЗВОЛОЖЕННЯ

+63% зволоження шкіри через 30 хв. 

+55% зволоження шкіри через 60 хв. 

ЕФЕКТ ЗДОРОВОГО СЯЯННЯ ШКІРИ

+27% сяяння шкіри наступного ранку після застосування продукту у 80% учасників дослідження 

+85% сяяння шкіри через 28 днів використання у 88% учасників дослідження 

ПРУЖНІСТЬ ШКІРИ

+10% покращення пружності шкіри у 90% учасників дослідження


Догляд для Контуру Очей Детокс та Кисень

Догляд для Контуру Очей миттєво зволожує шкіру навколо очей, надає сяяння та захищає від зовнішніх забруднень. Помітно скорочує вікові та мімічні зморшки. Через 1 місяць використання темні кола навколо очей стають менш помітними, шкіра контуру очей свіжа, здорова і сяюча. Має текстуру освіжного гелю.

Тест задоволеності споживачів:

90% підтверджують, що шкіра контуру очей миттєво ЗВОЛОЖЕНА 

80% підтверджують, що шкіра МАЄ ОСВІЖНИЙ ВИГЛЯД 

78% підтверджують, що мімічні зморшки РОЗГЛАДЖУЮТЬСЯ 

78% підтверджують, що відчувають шкіру контуру очей ЗАХИЩЕНОЮ від агресивних зовнішніх факторів 

76% підтверджують, що шкіра виглядає БІЛЬШ СЯЮЧОЮ

Нова Гама для макіяжу обличчя Yves Rocher


База під Макіяж Сяяння з Волошкою

База під макіяж дарує шкірі ефект здорового природного сяяння. Має легку флюїдну текстуру та містить екстракт Волошки із заспокійливими властивостями.


Рідкий Консилер Антивтома з Волошкою

Рідкий Консилер забезпечує бездоганне покриття та природне сяяння шкіри. Текстура флюїду легко наноситься та ідеально адаптується до тону шкіри, даруючи сяяння зони навколо очей. Містить Волошкову воду із заспокійливими властивостям та підходить для чутливих очей.


Коректор-Стік з Волошкою

Стійкий Коректор-Стік надійно маскує недосконалості шкіри. Має кремову текстуру, яка просто та легко наноситься, ідеально адаптується до тону шкіри, забезпечуючи бездоганне покриття. Приховує всі видимі недосконалості, не скочується та не виділяє дрібні чи мімічні зморшки. Містить Волошкову воду із заспокійливими властивостям. Формула містить 99% інгредієнтів натурального походження. Містить Волошкову воду. Упаковка підлягає вторинній переробці.


Розсипчаста Пудра

Ультралегка Розсипчаста Пудра матує та візуально розгладжує шкіру. Миттєво фіксує макіяж і надає йому стійкості та водночас матового й оксамитового вигляду. Універсальний відтінок невидимий на шкірі та підходить до будь-якого тону.


Компактна Пудра

Ультратонка шовковиста текстура ідеально адаптується до шкіри, створюючи досконалий тон. Має натуральний матовий фініш. Надає можливість самостійно регулювати інтенсивність покриття.


Пудра-Бронзер

Пудра-бронзер підкреслює та скульптурує риси обличчя, створюючи плавні переходи світла і тіні. Створює на шкірі бажаний відтінок природної засмаги без жовтизни, надаючи обличчю свіжого, відпочилого вигляду.


Пудра-Хайлайтер

Компактний сухий хайлайтер освіжає колір обличчя та дарує шкірі сяючий вигляд. Має легкий мерехтливий фініш. Пудра-Хайлайтер представлена двома відтінками для різної інтенсивності. Для свіжого та сяючого вигляду нанесіть Пудру-Хайлайтер на виступаючі ділянки обличчя, які відбивають світло (чоло, спинку носа, підборіддя, вилиці, підбрівну дугу, арку Купідона).


Стік-Хайлайтер з Кокосовою Олією

Стік-Хайлайтер дозволяє скульптурувати обличчя за допомогою правильно розставлених акцентів. Кремова нелипка текстура легко розтушовується кінчиками пальців та дарує делікатний сяючий фініш. Містить кокосову Олію у складі.


Зволожувальна Тональна Основа Нуль Недоліків

Тональна Основа дарує бездоганне покриття, стійкість макіяжу та зволоження впродовж 24 годин. Новинка складається з 98% інгредієнтів натурального походження, до яких входить комплекс рослинних екстрактів. У складі формули – зволожувальна клітинна вода Едуліса та Дика Ромашка зі зміцнювальними властивостями, вирощена на власних полях бренда у Бретані згідно з принципами ековідповідальності та сталого розвитку. Решта 2% – інгредієнти, що забезпечують стабільність формули для безпеки продукту, а також мінеральні пігменти для комфорту текстури й збереження якостей продукту під час використання. 


Тональна Основа-Детокс Природне Сяяння

Тональна Основа-Детокс забезпечує 10 годин стійкості та захищає шкірувід негативних зовнішніх впливів. День за днем ​​колір обличчя стає більшсвіжим, тон шкіри вирівнюється, природне сяяння посилюється. Маєлегку нежирну флюїдну текстуру, що забезпечує комфортне нанесення,натуральний фініш і бездоганне покриття. Легко адаптується до шкіри, нестворюючи ефекту маски. Не підкреслює сухі ділянки шкіри й незакупорює пори. Без віддушок та спирту.
Поделись с подружками :