Жива вода

Поделись с подружками :
Напевно, саме жінки на рівні підсвідомості, відчувають цінність води. Однак, вибір - пити ЖИВУ воду чи МЕРТВУ -  кожна жінка має робити свідомо.

Вміти розрізняти, яка вода жива, а яка - мертва - надзвичайно важливо. Експериментально доведено, що вживання ЖИВОЇ води покращує здоров'я і впливає на довголіття; натомість, мертвої - лише не дозволяє клітинам зневоднитися. 

Унікальні властивості ЖИВОЇ води пояснюються її здатністю легко проникати в клітини та  підтримувати життєво важливі функції організму. Як їй це вдається?

Вам, напевне, не одноразово приходилось чути про “структуровану воду”. Деколи цю воду називають кластерною. «Правильна» якісна, наприклад, артезіанська вода, матиме впорядковані групи молекул води - кластери, а у воді, що пройшла техногенну обробку кластери будуть розташовані хаотично. Іншими словами, структура води руйнується, а це, в свою чергу, погіршує якість води та утруднює засвоєння води на клітинному рівні. У разі вживання структурованої води, збільшується електрична провідність організму, що веде до зменшення витрат енергії, необхідної для проникнення молекул води крізь мембрану клітини. Тому у пошуках ЖИВОЇ води варто звертати увагу не лише на її хімічний склад, а й на структуру. 

Інша цінна для жінок властивість ЖИВОЇ води - здатність прискорювати метаболічні процеси в організмі. 

Що таке метаболізм? Простими словами - це швидкість, з якою організм перетворює їжу в енергію. І чим швидше він це робить, тим більше калорій спалюється та, як наслідок, зменшується вага тіла без жодних фізичних вправ.  

Значною мірою метаболічні процеси закладені генетично та залежать від віку. Однак, швидкість обміну речовин можна збільшити:  за допомогою фізичних тренувань,  здорового сну, правильного й збалансованого харчування тощо. І неважливо, яку дієту обрати, обов’язковою “мантрою” схеми  схуднення, ймовірно, буде “пити воду не менше  8-ми склянок на день“. Більшість адептів дієтичного харчування вважає, що споживання великої кількості води впродовж дня допомагає “придушити” апетит. Вони явно недооцінюють унікальні властивості води. 

Наукові дослідження, викладені у журналі The Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism, доводять, що питна вода пришвидшує обмін речовин. Так, Michael Boschman, MD і його колеги  з берлінського Franz-Volhard Clinical Research Center відстежили енерговитрати серед семи чоловіків і семи жінок, у яких не було проблем зі здоров’ям та надлишкової ваги. Вчені  прийшли до висновку, що споживання 1,5 л води на день підвищує рівень метаболізму на 30% як у жінок, так і у чоловіків. Дослідники зазначають, що до  40 % зростання спалювання калорій  викликані спробою організму нагріти спожиту воду. 

Окрім стимулювання метаболічних процесів, ЖИВА вода має багато інших зисків для здоров’я та вроди. Тому на сьогоднішній день жінки по всьому світу все частіше надають перевагу структурованій воді. Споживаючи її, вони відмічають, окрім зменшення зайвої ваги:

  • покращення роботи системи травлення;

  • зникнення больових відчуттів у м’язах;

  • зниження артеріального тиску;

  • покращення стану шкіри, волосся, нігтів;

  • розгладження зморшок та навіть зменшення сивини.

Експерементально, також, доведено, що регулярне вживання структурованої води суттєво покращує смопочуття, зміцнює імунітет, виводить з організму шкідливі речовини, нормалізує обмін речовин, допомагає кращому засвоєнню вітамінів та мінералів, уповільнює процес старіння.

Отже, головне - знайти якісну воду для пиття. А це завдання - не з простих. Та, певна річ, не для жінок.  Варто лише добре розумітися на різних видах води та методах її очистки.

Треба віддати належне, пропозиція питної води у нас насправді доволі велика.  Якщо у давні часи єдиними джерелами безпечної для життя людини води була дощівка, талий сніг/лід та вода з глибинних джерел, то в наші дні існує багато інших  її видів. Тому кожна жінка щодня стоїть перед вибором: споживати водопровідну воду; набирати її з б’ювету, з криниць, доочищуючи простим відстоюванням, фільтруванням, кип’ятінням; замовляти її у компаній з доставкою до дому чи купувати бутильовану воду в магазинах або воду на розлив у кіосках тощо. 

Якщо ви хочете прожити здорове і довге життя, слід розуміти, що корисність  води залежить від декількох відомих чинників: джерело походження - обов'язково артезіанська скважина; глибина видобування - юрський горизонт (від 270 метрів і глибше), відсутність шкідливих для структури води технологій фільтрації, які застосовуються до міської водопровідної води (фільтри зворотного осмосу), наявність механічної фільтрації і обробка води УФ-випромінюванням.

Власне, саме такі характеристики має питна вода ТМ “ХВИЛЯ ЖИТТЯ” - природна підземна жива вода, добута з артезіанської свердловини Юрського водоносного горизонту в екологічно чистому місці. Цей горизонт максимально захищений від будь-яких забруднень стометровими шарами щільної глини і піщаників, завдяки чому його вода відповідає всім найвищім стандартам, насичена потрібними мінералами,

Окрім того, артезіанська вода ТМ “ХВИЛЯ ЖИТТЯ” під час проходження  через земні породи знаходиться під дією постійного магнітного поля, що є ще одним природнім способом поліпшення якості води (активація). Доведено, що активована вода має унікальні властивості, зокрема, покращує регенерацію (відновлення клітин), а це надзвичайно важливо за наявності незагоєних ран та переломів.

Це лише основні, узагальнені  зиски для здоров’я, які ми отримуємо від вживання води високого ґатунку.  Насправді, кожного разу  ЖИВА структурована вода дарує нам значно більше. Перевірено, що вода є незамінним помічником у боротьбі зі шкідливими звичками: потяг до паління, алкоголю чи тонізуючих напоїв можна зменшити склянкою прохолодної води. А у випадку регулярного вживання води, виникає  ефект водоспаду:  одна здорова звичка веде до іншої, а та - до наступної. Сьогодні ви п’єте багато води, завтра замість жирної їжі на обід обираєте салат зі свіжих овочів, післязавтра - йдете у спортзал.

На завершення компанія-виробник питної води ТМ “ХВИЛЯ ЖИТТЯ” ділиться з вами ще одним маленьким, але надзвичайно важливим лайфхаком: коли наливаєте живу воду, споживаєте її  чи просто знаходитесь поряд з нею - думайте про хороше, адже вода здатна “записувати” будь-який емоційний стан людини. 

То ж бажаємо вам не тільки якісної питної води, а й гарних думок! 


Взнати детальну інформацію про питну воду ТМ “ХВИЛЯ ЖИТТЯ” можна на  офіційному сайті компанії: http://zhivavoda.com.ua/uk

P.S. Ланка на наукову статтю: https://academic.oup.com/jcem/article-lookup/doi/10.1210/jc.2003-030780


Поделись с подружками :