Лактація: поліпшення природнім шляхом

Поделись с подружками :
На жаль, в сучасному світі, багато матерів стикаються з гіпогалактією. Це стан, при якому вироблення молока з грудних залоз знижується, що призводить до масового переходу на штучне вигодовування малюків з самого народження. У підсумку, діти не отримують унікальні  компоненти грудного молока для повноцінного розвитку.

Грудне молоко – унікальна речовина, яка містить в собі компоненти в ідеальному складі й співвідношенні для дитини. Так, грудне вигодовування сприяє:

 • зміцненню імунної системи і підвищенню захисних властивостей організму;

 • розвитку головного мозку в дітей та швидкому становленню в інтелектуальному плані;

 • створенню необхідних умов для формування нормальної мікрофлори кишечника у дитини;

 • розвитку смоктального рефлексу;

 • формуванню прикусу.

Найголовніше те, що природнє вигодовування сприяє налагодженню контакту між дитиною і матір'ю.

Важливо розуміти, що грудне вигодовування також корисно і для жіночого організму. При годуванні грудьми відбувається викид гормону окситоцину, що сприяє скороченню матки після пологів. Це знижує ризик кровотеч.

Коли мати взаємодіє з дитиною шляхом грудного вигодовування, це позитивно впливає на її гормональний баланс і знижує ризик розвитку післяпологової депресії, підвищує почуття материнства.

Грудне вигодовування – це спілкування матері і дитини, яке діє на малюка заспокійливо. Спокійний і люблячий стан матері переконує малюка, що він у безпеці і світ до нього доброзичливий. Дитина росте відкритою, чуттєвою до світу. А годуючи жінка отримує величезний кредит довіри від дитини, що надалі сприяє налагодженню контакту з нею в будь-якому віці.

Під час вагітності жінки часто набирають вагу, яку потім важко скинути. Саме грудне вигодовування вимагає великої кількості енергії, таким чином сприяє зниженню маси тіла. І протягом року зайва вага знижується самостійно.

Гіпогалактія має безліч причин, серед яких захворювання серця, ендокринна патологія, токсикоз, деякі медикаменти, куріння і алкоголь, порушення сну, хронічна втома і багато іншого. Для лікування цього стану вживають як лікарські засоби, так і фізіотерапію.

laktaciya.jpg

Одним із діючих речовин, що поліпшують лактацію, є бджолине маточне молочко (Апілак):

 • стимулює вироблення якісного грудного молока

 • володіє кардіостімулюючою, бактерицидною, противірусною дією;

 • підвищує захисні сили організму;

 • покращує обмін речовин;

 • нормалізує гормональний баланс в організмі.

З коригувальною метою при гіпогалактії в комплексному лікуванні застосовують засоби на основі маточного молочка бджіл. Такими є таблетки Апілак Гріндекс.

Апілак Гріндекс – це натуральний препарат на основі бджолиного маточного молочка, яке сприяє поліпшенню лактації в годуючих мам і має доведену ефективність та безпеку.


Апілак Гріндекс містить:

 • вітаміни (C, В1, B2, B5, B6, B8, B12, H, фолієва кислота та інозитол)

 • макроелементи (K, Na, Ca, Mg, Fe, P) і мікроелементи (Zn, Mn, Cu, Co, S, Si, Ni, Cr, As, Bi)

 • деякі амінокислоти

Препарат нормалізує лактацію при вторинній гіпогалактії у жінок в післяпологовий період і під час лактаційних кризів. Апілак Гріндекс зазвичай добре переноситься.

Жінці рекомендується триразовий прийом по таблетці, яку повільно розсмоктують в роті.

Апілак Гріндекс також може бути рекомендованим для споживання діткам від двох років, якщо вони погано їдять.

Докладніше про Апілак Гріндекс за посиланням: apilak.com.ua.

Рисунок1.png

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем та обов’язково ознайомитися з інструкцією. Виробник АТ «Гріндекс» (Рига, Латвія). Апілак Гріндекс, таблетки. Р.П. МОЗ України № UA/4346/01/01 від 31.03.2016 р.


САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ

 ШКІДЛИВИМ

 ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Поделись с подружками :