Як покращити лактацію?

Поделись с подружками :

Все більше матерів у 21 столітті зіштовхується з такою проблемою, як гіпогалактія. Це знижена секреція молока в молочних залозах. І все більше жінок вимушені використовувати штучні суміші для годування немовлят. Недостатня кількість грудного молока у жінок – поширене явище, яке впливає на те, що велика кількість дітей не отримує грудного молока та його унікальних компонентів.

Грудне молоко містить необхідні поживні речовини для немовлят  в оптимальному співвідношенні, що позитивно впливає на дитину:

 1. Діти, які отримують всі необхідні речовини через молоко матері, мають більш міцний імунітет, ніж ті, хто вигодовується штучними сумішами. Грудне молоко містить речовини, що захищають дитину у той час, коли формується її імунна система.

 2. Компоненти материнського молока сприяють розвитку мозку дитини. Діти, які у дитинстві отримували грудне вигодовування, скоріше розвиваються в інтелектуальному плані.

 3. Грудне вигодовування створює необхідні умови для формування мікробного біоценозу кишечника (корисних лакто- і біфідобактерій) у дітей.

 4. У дитини краще розвивається смоктальний рефлекс і правильно формується прикус.

 5. Грудне вигодовування - найкраща можливість для малюка поспілкуватися з мамою.

353307_pchela_cvetok_fon_1680x1050_(www.GetBg.net).jpg

Діти, які отримують всі необхідні речовини через молоко матері, мають більш міцний імунітет, ніж ті, хто вигодовується штучними сумішами. Грудне молоко містить речовини, що захищають дитину у той час, коли формується її імунна система.

Гіпогалактія може розвинутися в результаті хвороб серцевої та ендокринної систем, токсикозу, ускладнень під час пологів, вживанні деяких лікарських засобів, куріння, поганого харчування, недостатньої кількості сну, перевтомі та інших причин.

Терапія гіпогалактії включає ряд препаратів і фізіотерапевтичних процедур.

Бджолине маточне молочко (апілак) – секрет, який продукується бджолами:

 •  cтимулює лактацію та покращує якість грудного молока;

 •  має загальну збудливу, кардіостимулюючу, бактерицидну, антианемічну, противірусну, антисклеротичну дію на організм;

 •  підвищує опірність проти застуд та стійкість до стресових факторів;

 •  покращує метаболізм;

 •  активізує захисні сили;

 •  відновлює гормональний баланс.

У комплексній терапії для корекції гіпогалактії використовують препарати на основі маточного молочка бджіл, наприклад, таблетки Апілак Гріндекс.

Рисунок1.png

Апілак Гріндекс - це натуральний лікарський засіб на основі бджолиного маточного молочка, яке сприяє поліпшенню лактації у годуючих мам. Це збалансований комплекс вітамінів (C, В1, B2, B5, B6, B8, B12, H, фолієва кислота та інозитол), макроелементів (K, Na, Ca, Mg, Fe, P) і мікроелементів (Zn, Mn, Cu, Co, S, Si, Ni, Cr, As, Bi), 23 амінокислот (гістидин, валін, метіонін, триптофан) та інших біологічно активних речовин.

Призначення препарату Апілак Гріндекс сприяє відновленню лактації у породіль у післяпологовий період при вторинній гіпогалактії та під час лактаційних кризів (на 3-6 тижні, 3, 4, 7 і 8 місцях лактації; можуть повторюватися кожні 1,5-2 місяці). Препарат має доведену ефективність, безпеку та добру переносимість.

Дізнатися докладніше про діючу речовину та засіб Апілак Гріндекс можна за посиланням: apilak.com.ua.


Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем та обов’язково ознайомитися з інструкцією. Виробник АТ «Гріндекс» (Рига, Латвія). Апілак Гріндекс, таблетки. Р.П. МОЗ України № UA/4346/01/01 від 31.03.2016 р.


САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ

 ШКІДЛИВИМ

 ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Поделись с подружками :