Слово редактора

Поделись с подружками :
Українці – особлива нація. Ми роботящі, хазяйновиті, ми такі ж веселі й гостинні, як і наші батьки, інколи запальні, а інколи занадто терплячі. 
Що для мене Україна? Це мій рід, моє дитинство, це безмежна любов моїх близьких, яка тримає мене і сьогодні. Це спогади про моїх матусю і бабуню, які є для мене прикладом справжньої жінки – красивої, чуйної, мудрої. Це мій тато, мої дядьки, Олексій і Петро, – чоловіки з великої літери, які беруть на себе відповідальність і завжди підставляють своє плече...
Думаю, не варто пояснювати, чому саме серпневий номер журналу ми присвятили Україні. З-поміж іншого ми представляємо вам унікальний фотопроект «Нація», що допоміг нам поєднати сучасність і наше коріння. Відомі українські жінки приміряли старовинне вбрання з різних регіонів нашої країни – скільки було емоцій і спогадів!
Оживіть «Слово редактора», і ви самі зможете поринути в цю атмосферу і приєднатися до зйомок фотопроекту, який став символом нового випуску журналу «Наталі». 
У цьому номері ми обираємо українське, пишаємося нашими співвітчизниками, подорожуємо Україною і сподіваємося на зміни, які принесуть мир і добробут у наші сім'ї.

З повагою,
Головний редактор
Ірина Трухачова

www.natali.ua


Фотограф Ярослава Громова, сукня "Синій Льон", дизайнер Ірина Ковальова, прикраси Gemme di Inella, зачіска Анна Шпортько, мережа салонів "ЛОНDA".Поделись с подружками :