СЛОВО РЕДАКТОРА

Поделись с подружками :


Мої дорогі читачі!

Неймовірно швидко, як на мене, промчало це літо, перше літо без звичного відпочинку. І це зрозуміло, адже редакція журналу «Натали» жила у справжньому вирі подій. У той час, коли всі відпочивали, ми плану-вали нові проекти, організовували зустрічі Клубу «Натали», готували для вас цікаві тематичні номери.

Чому вересневий номер ми вирішили присвятити екології? Зізнаюся, на цю тему нам хотілося поговорити давно. Екологія життя, власного простору, бізнесу, стосун-ків, моди і навіть екологія сексу... У новому номері наші талановиті автори розмірковують на всі ці теми. Їм вдалося здивувати мене і змусити вкотре замислитися про такі прості, але важливі речі, як справжні цінності життя. Тож я з нетерпінням чекаю на вашу реак-цію. Давайте обговорювати, пере-конувати, погоджуватися з ними або ні. Тільки не залишатися осто-ронь таких значущих тем – чистоти довкілля, наших думок і дій.

Це неправда, що від однієї людини нічого не залежить. Ми з вами знаємо достатньо прикладів, коли звичайні люди відновлюють ліси, чистять водойми, турбуються про тварин, охороняють зникаючі види... Роблять це не за гроші, а просто від душі.

Особисто для мене слово «еко-логічно» дорівнює «зроблено з любов’ю». Я за екологічність, свідомість у думках і стосунках, за дбайливе ставлення до нашого спільного дому – нашої планети.
А ще я за альтернативні методи наповнення життєвою енергією. Цікаві статті про них ви знайдете у цьому номері.

Ми вирішили розширити діяль-ність Клубу «Натали» і вже цієї осені запрошуємо вас в оздоровчі тури, на унікальні практики і тре-нінги в місцях сили, які наповнять вас тонкими енергіями і розкриють секрети жіночого успіху.


З повагою, Головний редактор

 Ірина Трухачова





Поделись с подружками :